Acer KG241QS alınır mı?

@Letyaga Stok olarak 165Hz mi yoksa OC veya bir ayar ile mi açıyorsunuz?
165hz'ye almak için görüntü ayarlarından 165yi seçerek yapıyorsunuz yani OC gibi bir durum değil ama 0.5ms'ye almak için bir OC modu var ve parlaklığı yarıya düşürüyor.

EDİT: Dostum şimdi monitörün kutusuna baktım da kutu üzerinde "Overclock to 165Hz" yazıyor. Yani OC modu ile 165hz'ye geçmese bile 165hz OC hali.

Bu monitörü yeni aldım ben de. Bu monitör TN panel yani görüntü ve renk kalitesinden çok performans monitörü. Bunu bilerek al. IPS monitörler kadar parlak ve kaliteli renkler vermez ama bu fiyata 165Hz bir monitör ve 1ms. Monitörün bir modu var ve o modu açtığında parlaklık yarıya kadar düşüyor ama kendini ms 0.5 yapıyor.

Merhaba, herhangi bir ölü piksel çıktı mı?
Merhaba Acer KG241qs 23.6" kullanıyorum ve 165 Hz yerine sadece 60 alabiliyorum biri yardım edebilir mi acaba?

Merhaba, monitör ayarlarına girip gelişmiş görüntü ayarlarına girdikten sonra "ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri" diye seçenek var ona bastıktan sonra bir küçük pencere açılacak orada monitöre basın ekran yenileme sıklığı seçeneğini 165 Hz seçin.

Merhaba, herhangi bir ölü piksel çıktı mı?

Merhaba, monitör ayarlarına girip gelişmiş görüntü ayarlarına girdikten sonra "ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri" diye seçenek var ona bastıktan sonra bir küçük pencere açılacak orada monitöre basın ekran yenileme sıklığı seçeneğini 165 Hz seçin.
Herhangi bir ölü piksel çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı