ACER KG241QS nasıldır?

thegunays411

Centipat
Daha fazla  
Yeni aldım, TN panel olması sorun değil. Lütfen bunu eleştirmeyin, FPS oyuncusuyum. Genellikle bu tarz oyunlar tercih ediyorum. Şu an kullandığım monitör 75 Hz. Bu monitör 165 Hz, sizce ciddi bir fark yaratır mı?

Eğer rekabetçi tarzı oyunları ağırlıklı olarak oynamıyorsanız TN almayın derim ben ama siz bilirsiniz.

Monitör paneli dışında güzel. 75Hz ile akıcılık farkı çok var aralarında.

İlla ki fark yaratacaktır ancak, 1ms moduna geçtiği zaman ekran da parlaklık azalması gibi olaylar oluyor diye biliyorum iyice araştırıp daha iyi bir model alabilirsiniz.

Aslında benim merakım HZ değerleri o kadar kendini belli edecek mi millet diyor ya hep bu zamana kadar monitör mü kullanmışım 144 geçince acayip fark ediyor falan tecrübe eden var mı diye konu açmak istedim.
Hocam akıcılık olarak baya farkettiriyor. Özetlemek istersem yağ gibi kayıyor oyun. Sisteminiz de önemli, size 144 FPS ve üzerinde FPS değerleri verebilecek bir sistem olması daha iyi olur tabiki.

Hocam akıcılık olarak bayağı fark ettiriyor. Özetlemek istersem yağ gibi kayıyor oyun. Sisteminiz de önemli, size 144 FPS ve üzerinde FPS değerleri verebilecek bir sistem olması daha iyi olur tabii ki.

CPU: R3 3100.
GPU: GTX 1650 Super.
RAM: 16 GB 3000 MHz.
Genellikle PUBG oynuyorum arada pes atıyorum PUBG 120 130 arası FPS alıyorum.

Geri
Yukarı