Acer laptop alınır mı?

İsoz

Hectopat
Daha fazla  

Bu ürünü almak istiyorum ama ilk defa dizüstü bilgisayar kullanacağım ve ilk defa Acer alacağım bütçe maksimum bu civarda mantıklı mı almak bir de aldıktan sonra.

Bunu alacağım, serviste taktırabiliyoruz mu? Sonradan taktırmak nasıl olur yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Acer kötü bir marka değil. Serviste yükseltme işlemleri yapılabilir. Belki fiyat olarak arkadaşlar başka tavsiyeler verir.

Intel olan seçenek çok ısınıyor. Acer Nitro sense Intel olanlarda işlemciyi soğutamıyor. AMD alırsanız daha az ısınacaktır.
Ayrıca içinde HDD taktırmak için aparat var. Bu da Acer'in bir hediyesi. Elbette Acer güvenilir bir markadır. Her şeyi ile ilgilenirler.

Intel olan seçenek çok ısınıyor. Acer Nitro sense Intel olanlarda işlemciyi soğutamıyor. AMD alırsanız daha az ısınacaktır.
Ayrıca içinde HDD taktırmak için aparat var. Bu da Acer' in bir hediyesi. Elbette Acer güvenilir bir markadır. Her şeyi ile ilgilenirler.
Acer Nitro 5 2020 soğutması gayet başarılı. Ayrıca Intel 10.Nesil işlemcileriden soğutmayı güçlendirdi.

Dostum şu an biraz araştırdım ve bu laptopta ( Acer Nitro 5 genellemesi yapmıyorum ) Nitro sense kuramayanlar var açıkçası. Eğer bir şeyler öğrenirsem yazarım.

Ayrıca içinde HDD taktırmak için aparat var. Bu da Acer'in bir hediyesi. Elbette Acer güvenilir bir markadır. Her şeyi ile ilgilenirler.

Acer, 2020 modellerinde soğutmasını güncelledi hocam, 2019'dan daha iyiler. Aynı şekilde Intel de 10. nesilde biraz daha düzeltti ısınma sorununu.

Ben Acer kullanıyorum yaklaşık 7 yıllık gaming laptop i54210(Haswell) kullanıyor ısınma problem 2020 de başladı bu kadar eski ve teşhir olmasına rağmen hala sorunsuz sadece geçen ay klavye kablosu değişti ve ssd takdırdım biraz geç açılıyordu 2014 model ve The Crew 2 yi ultra ayarda oynatıyor gtx860m kullanıyor olmasına rağmen ,2. bilgisayarım da Acer onu yeni aldım sorunsuz

Geri
Yukarı