Acer Laptop Alınır Mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Bu konuyu Acer kullananlar yorum yapsın diye açtım. Yani hakkında bir bilginiz yoksa yorum yapmayın ve konuyu kapatın lütfen. Şimdi N11.COM'dan gayet güzel bir Acer buldum. Bundan öncesinde Asus K555-UB kullanıyordum ki annem içine su kaçırana kadar. Bulduğum Laptop bana gayet ucuz geldi ve eski bilgisayarımın özelliklerini nerdeyse taşıyor. Ayrıca eski Laptopumda bende, yani üstündeki RAM'i, HDD'i takabilirim. Özellikleri RAM'e uyarsa tabii. Her neyse, sizce bu Laptop güzel mi? N11'e güvenebilir miyim? Bu kadar ucuza satmaları hayra elamet değil çünkü.

Acer Aspire A515-51-539j Intel Core İ5 7200u 4gb 500gb Gt940mx Li - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
6 senedir Acer 5755G kullanıyorum. Bu sene ekran kartı sıkıntı yaptı GT540M. Kullanamıyorsun hiçbir şekilde. Onun dışında güzel bir laptop.

Ekranı kırılmamış olsa hala Aspire M5 481TG kullanıyor olurdum. Uygun fiyata güzel özellikli laptplar çıkarıyorlar. Kasa sağlamlığı konusunda aynı şeyi söyleyemem bazı modelleri için fakat normal kullanımda uzun süreli götüreccek laptoplar alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı