Acer laptoptaki depolama slotlarının PCI-e 3.0 veya 4.0 olduğu nasıl öğrenilir?

yalcinbey

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Acer Notebook satın aldım ancak boş olan 2.depolama slotunun sadece M.2 SSD olduğunu biliyorum. 1.slot kesin gen 4 ama ikinci slot ne olabilir? Hiçbir yerde yazmıyor. Boş olan slotun türünü öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Acer Nitro 5 AN515-46 kasalarında 2. slot PCI-e gen 3 diye belirtilmiş burada.

3050/ti kasasında 3.0 varmış sadece, yanlış hatırlamışım. Onun dışındaki kasaları 4.0.

Merhaba. Acer notebook satın aldım ancak boş olan 2.depolama slotunun sadece M.2 SSD olduğunu biliyorum. 1.slot kesin gen 4 ama ikinci slot ne olabilir? Hiçbir yerde yazmıyor. Boş olan slotun türünü öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Siz hangi modele sahipsiniz? Model numarasını yazar mısınız? Ona göre kesin bir cevap verebiliriz.

Hocam Acer Nitro 5 AN515-46 kasalarında 2. slot PCI-e gen 3 diye belirtilmiş burada.

Bu gönderi benim de kafamı karıştırdı. Laptopun tam modeli.

Siz hangi modele sahipsiniz? Model numarasını yazar mısınız? Ona göre kesin bir cevap verebiliriz.

Acer Nitro AN515-46-R25Z. Amazon'dan aldım. Aynı model başka bir yerde de yok. İnternette net bir cevap bulamadım. Servise mesaj attım yanıt gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3050/ti kasasında 3.0 varmış sadece, yanlış hatırlamışım. Onun dışındaki kasaları 4.0.

Benim notebook'un tam modeli Acer Nitro AN515-46-R25Z. 1.Slot kesin gen 4.
Ekran kartı 3050ti. 2.slot 3.0 mı bu durumda? Aldığım cihaz güncel kasa. Ona göre ssd satın alacağım.

Benim Notebook'un tam modeli Acer Nitro AN515-46-R25Z. 1.slot kesin gen 4.
Ekran kartı 3050 Ti. 2.slot 3.0 mı bu durumda? Aldığım cihaz güncel kasa. Ona göre SSD satın alacağım.

3050 Ti olduğuna göre 2. slot PCI-e 3.0 oluyor. Attığım bağlantıdaki model numarası zaten sizdeki ile aynı.

3050 Ti olduğuna göre 2. slot PCI-e 3.0 oluyor. Attığım bağlantıdaki model numarası zaten sizdeki ile aynı.
Belki dedim bu model kodunda 10larca farklı alt model var. İ5 li, i7 li, ryzen 5 ryzen 7 li vs. Belki bir farklılık vardır diye düşündüm ama haklısınız. Şansımı fazla zorlamayayım. Yoksa yoktur. İlgi alakanız için çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı