Elektronik Acer Nitro 240 Hz monitör 4199 TL

Selam arkadaşlar, bu forumda bir süre indirim paylaştım. Daha önce sizlerden hiçbir şey istemedim. Bu kez istiyorum. Ürünü alacak arkadaşlardan özellikle istiyorum bu ürünün değeri en düşük 5500 6000 TL civarında. Beni kırmayıp bu ürünü satın aldığınızda elde ettiğiniz indirim sayesinde deprem bölgesine yardım yaparsanız çok sevinirim. Bunu sizden rica ediyorum. Bunu alacak imkanınız varsa 100 200 TL demeyin Hepsiburada üzerinden veya Trendyol üzerinden destek kartı satın alın. Tek isteğim bu. Teşekkürler.

Yanlış anlaşılmaması için destek kartı linkini atmıyorum. Çünkü bir sürü sahte internet siteleri çıktı. Hepsiburada veya Trendyol'a destek kartı yazdığınızda çıkıyor oradan alabilirsiniz.

Ürün linki.

Bu monitör alınır mı? Arkadaşlar, yardımcı olabilir misiniz acaba?

Bu monitör alınır mı? Arkadaşlar, yardımcı olabilir misiniz acaba?
71c3a8a6-31db-4025-946e-555a3560251c.jpg

Aldım ürün geldi bile sağdaki.

Selam arkadaşlar, bu forumda bir süre indirim paylaştım. Daha önce sizlerden hiçbir şey istemedim. Bu kez istiyorum. Ürünü alacak arkadaşlardan özellikle istiyorum bu ürünün değeri en düşük 5500 6000 TL civarında. Beni kırmayıp bu ürünü satın aldığınızda elde ettiğiniz indirim sayesinde deprem bölgesine yardım yaparsanız çok sevinirim. Bunu sizden rica ediyorum. Bunu alacak imkanınız varsa 100 200 TL demeyin Hepsiburada üzerinden veya Trendyol üzerinden destek kartı satın alın. Tek isteğim bu. Teşekkürler.

Yanlış anlaşılmaması için destek kartı linkini atmıyorum. Çünkü bir sürü sahte internet siteleri çıktı. Hepsiburada veya Trendyol'a destek kartı yazdığınızda çıkıyor oradan alabilirsiniz.

Ürün linki
Monitörden edeceğim tahmini kârın bir kısmını AHBAP Derneğine, kalan kısmına da bir o kadar ekleme yaparak çocuk bezi aldım. Şişli Belediyesine teslim edilmek üzere kurumdaki arkadaşlara verdim. Bu destekte senin de payın var, bu yüzden bilmeni isterim dostum. @Ckribrahim5 🤝

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-09 at 14.44.45.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-09 at 14.44.45.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 130
  • Adsız.png
    Adsız.png
    88,5 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
Mobilden alacaklar SUBAT40 koduyla alırsa 40 TL düşüyor belki büyük indirim değil ama o parayla bile AFAD'a iki mesaj atılabiliyor öyle değerlendirebilirsiniz.

Monitörden edeceğim tahmini kârın bir kısmını AHBAP Derneğine, kalan kısmına da bir o kadar ekleme yaparak çocuk bezi aldım. Şişli Belediyesine teslim edilmek üzere kurumdaki arkadaşlara verdim. Bu destekte senin de payın var, bu yüzden bilmeni isterim dostum. @Ckribrahim5 🤝
Eline emeğine sağlık dostum. Kesene bereket. Benlik durum yok ben sadece rica ettim. Ricamı yerine getirmen ayrıca mutlu etti. Teşekkürler. Hepimize geçmiş olsun.

Bu arada monitörün kırmızı tonu biraz farklı o yüzden biraz ayar yaparak bu durumu gidermeye çalıştım. Kırmızı rengi hafiften turuncu gibi gösteriyordu. Ayarlarımı paylaşayım deneyin. Göze daha hoş geliyor.

WhatsApp Image 2023-02-09 at 16.37.57 (1).jpegWhatsApp Image 2023-02-09 at 16.37.57.jpegWhatsApp Image 2023-02-09 at 16.37.55.jpegWhatsApp Image 2023-02-09 at 16.37.54.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı