Acer Nitro 5 515-58 kaç GB RAM destekliyor?

Maksimum 64 GB(2x32) takabilirsiniz. SO-DIMM olarak 64 GB tek kanal RAM olmadığı için daha fazlasını bilemiyoruz. 12700H, 128 GB RAM destekliyor.

CPU-Z indirip Memory ve SPD kısımlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

CPU-Z indirip Memory ve SPD kısımlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

1680250513117.png

1680250531877.png

İçindeki ile aynı RAM;

Bu aralar Kingston ürünlerinin sahteleri çok var piyasada. Buradan almanızı öneririm bu yüzden. 20TL için başka bir yerden alıp aklınızda soru işareti kalmasın derim.

İçindeki ile aynı RAM;

Bu aralar Kingston ürünlerinin sahteleri çok var piyasada. Buradan almanızı öneririm bu yüzden. 20TL için başka bir yerden alıp aklınızda soru işareti kalmasın derim.

32 GB RAM takmak istiyorum bu bilgisayara 16 GB ile çok fark oynar mı ayrıca.

Performans olarak Dual channel olduğu durumda pek fark olmaz. Çok fazla RAM kullanıp kapasiteyi tamamen tüketiyorsanız fark olur sadece.

Performans olarak Dual channel olduğu durumda pek fark olmaz. Çok fazla RAM kullanıp kapasiteyi tamamen tüketiyorsanız fark olur sadece.

Oyun ve yazılım için kullandığım bir PC 8 GB olduğundan Full performans kullanıyorum, RAM'i 16 yapmak mı mantıklı yoksa 32 mi bilemedim.

Elinizdeki cihazı uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız 32 GB yapabilirsiniz isterseniz. 16 GB RAM'in hala yeterli olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı