Acer Nitro 5 alınır mı?

Adamlar sadece Acer al demiyor bu bütçede varsa at diyor bu özelliklere sahip en ucuz laptop bu adamlarda bu fiyata kaçırma diyor.

Yav kardeşim ben bu laptop konusunda tecrubeli oldugumu iddia ediyorum genel kanı şans oluyor ben Aorus'un 20klik laptopunu alıp ağlaya ağlaya iade eden de gördüm 1 sene önce yani gelip burada kimse şekil yapmasın Nitro böyle şöyle diye ısınan diyen cahiller bir macun değişti mi hiç ha değiştirse de kaç derece beklıyorlar anlamadım 80 dereceden yakiniyorlar her neyse 3060 şu an 15k için iyi dolar zaten arttı tekrar diyorum şimdi bunu almazsan haftaya ümit besen nikah masası.

Evet, kullandım. Acer Nitro 1.5 yıl falan macun değişimi de yaptım ve bir laptopa yapılabilecek her türlü takviyeyi yaptım. Yazılımı çöp puanlandırması bile 5 üzerinden 3.2 ona laf etmeyi de geçtim. Peki ya ısınma sorunu? 170 liralık glass da sürdüğümüzü hatırlıyorum, MX4 ve muadillerini de hatırlıyorum. Ulan sırf 8x2 yaptım acaba darboğazdan mı diyedir vs. gene olmadı.

Yav kardeşim ben bu laptop konusunda tecrubeli oldugumu iddia ediyorum genel kanı şans oluyor ben Aorus'un 20klik laptopunu alıp ağlaya ağlaya iade eden de gördüm 1 sene önce yani gelip burada kimse şekil yapmasın Nitro böyle şöyle diye ısınan diyen cahiller bir macun değişti mi hiç ha değiştirse de kaç derece beklıyorlar anlamadım 80 dereceden yakiniyorlar her neyse 3060 şu an 15k için iyi dolar zaten arttı tekrar diyorum şimdi bunu almazsan haftaya ümit besen nikah masası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, kullandım. Acer Nitro 1.5 yıl falan macun değişimi de yaptım ve bir laptopa yapılabilecek her türlü takviyeyi yaptım. Yazılımı çöp puanlandırması bile 5 üzerinden 3.2 ona laf etmeyi de geçtim. Peki ya ısınma sorunu? 170 liralık glass da sürdüğümüzü hatırlıyorum, MX4 ve muadillerini de hatırlıyorum. Ulan sırf 8x2 yaptım acaba darboğazdan mı diyedir vs. gene olmadı.

Hangi model Acer Nitro kullandınız? Ve işlemcisi neydi?

Ya ben sana Acer iyi mi diyorum kanka ağzımdan öyle bir şey mi çıktı hayır ama kötü de demedim değil mi? Demek istediğim her markanın kötü modeli var senin laptop en az 9.nesil. 3060 15k ya zor bulunuyor ne bu hala inat ediyorsun. Senin modelin işlemcisi kaç derecedeydi bana söyler misin işlemci modeli ekran kartı neyi kasa altında hava akışı için uygun boşluk var mıydı? Anlamak istemeyenler için açıkça anlatıyorum bunu da anlamazlarsa bu forumu bırakmaları gerektiğini düşünüyorum. Samsung bundan kaç sene evvel Note 7 adında bir telefon çıkardı ve bataryaları patlıyor diye piyasadan toplamaya çalıştılar şimdi sen bu sorun yüzünden bir daha Samsung almayacak misin veya bu sorun Samsung'un tüm urunlerinin bozuk olduğunu mu gösterecek? Hayır. Umarım anlamışlardır.

Senin laptopun modeli neydi işlemcisi vb.

Ya kardeşim bunlara ne desen anlatamazsın bırak ne halleri varsa görsünler kaliteden bir haber insanlara bir şey anlatamazsın.
Her halde Acer'in sahibi falan bu arkadaşlar sen keyfine bak boş ver elden bir şey gelmez.
Biz söyleyeceğimizi söyledik.
Kaç kere görmüş geçirmişler acaba.
Ucuza alıp rezil olan çok insan gördük kalite basittir karmaşık olan insanlar. :)

İyi sosyaller.

Ya kardeşim bunlara ne desen anlatamazsın bırak ne halleri varsa görsünler kaliteden bir haber insanlara bir şey anlatamazsın.
Her halde Acer'in sahibi falan bu arkadaşlar sen keyfine bak boş ver elden bir şey gelmez.
Biz söyleyeceğimizi söyledik.
Kaç kere görmüş geçirmişler acaba.
Ucuza alıp rezil olan çok insan gördük kalite basittir karmaşık olan insanlar. :)

İyi sosyaller.

Sonunda aklı ve fikri başında olan bir insan gördüğüme gerçekten sevindim dostum 1 yıl içinde 78 tane laptop tamir ettim donanımda destek hatlarında bölüm lideriyim bu arkadaşların göremediği kadar ürün açtım cihaz tamir ettim ama ağzı olan konuşuyor ne deyim ki :D bilgisayarın atası da olsan bunlar gene konuşur neyse herkese iyi sosyaller sana da saygı ve sevgiler dostum.
Senin laptopun modeli neydi işlemcisi vb.

Oyun için masaüstü bilgisayarımı kullanıyorum diğer işlerim için MSI model kullanıyorum yaklaşık 2 aydır. Tam model istiyorsanız

MSI katana GF66​

Geri
Yukarı