Acer Nitro 5 alınır mı?

Bu cihaza da bakabilirsin.

Bu da hoşuma gitti de ekran 60 Hz maalesef. Acer Nitro 5 AN515-55 Oyun Bilgisayarı, 15.6" FHD, Intel Core i5-10300H İşlemci, 8 GB RAM, 512 GB SSD, Harici RTX™ 3050 4 GB Ekran Kartı, Free DOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu sanki daha uygun cihaz hakkında bir bilginiz var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yukardaki video 16 GB RAM'li versiyonu, az çok bir fikir verir. Zaten ilerde RAM takviyesi ister illaki. Bunun dışında bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. Sorduğunuz laptopa sahibim.

İşlemci 4 çekirdek hocam bilginiz olsun. Ama iyi bir işlemci ekran kartı tarafında RTX 3050 serisinde Max performans ve 70 Watt üzerinde ise alınır. F/P olarak alınabilecek ürün.
75 Watt hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yukarıdaki video 16 GB RAM'li versiyonu, az çok bir fikir verir. Zaten ileride RAM takviyesi ister illaki. Bunun dışında bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. Sorduğunuz laptopa sahibim.

75 Watt hocam.

Anladım hocam teşekkür ederim. Dün Amazon'da 14 bindi stoku kalmamış. Yenileneceği de belli değil 14.500e aldım...

Anladım hocam teşekkür ederim. Dün Amazon'da 14 bindi stoku kalmamış. Yenileneceği de belli değil 14.500e aldım...
Hayırlı olsun hocam.

Hocam siparişi iptal edebiliyorsanız amazon yeniden stok getirmiş. 13650 TL şuanda.

Hayırlı olsun hocam.

Hocam siparişi iptal edebiliyorsanız amazon yeniden stok getirmiş. 13650 TL şuanda.
Edit: Yine stok bitmiş gözüküyor, anlamış değilim amazonun işini.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam.

Hocam siparişi iptal edebiliyorsanız Amazon yeniden stok getirmiş. 13650 TL şu anda.

Edit: Yine stok bitmiş gözüküyor, anlamış değilim Amazon'un işini.

Evet gördüm siparişi iptal ettim. Amazon'dan tekrar verdim inşallah yarın gelecek. Allah'tan para hesaba hemen geri geçti yoksa yine stok yok yazıyor.

Evet gördüm siparişi iptal ettim. Amazon'dan tekrar verdim inşallah yarın gelecek. Allah'tan para hesaba hemen geri geçti yoksa yine stok yok yazıyor.
Belki de son ürünü siz aldınız hocam. Neyse ucuza almanıza sevindim.

Edit: yine stok gelmiş,konuyu takip edip ürünle ilgilenen arkadaşlar varsa kaçırmasınlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı