Acer Nitro 5 alınır mı?

NinjaF

Hectopat
Yav Allah aşkına can çekişme sebebi ne? VRAM kart onun dışında teknolojisiyle vs 1660 Ti'den iyi mi iyi. @messinicocugu da dediği gibi Ultra kartı değil zaten VRAM'e takılman çoğunlukla olası değil. Ekstra olarak bu kartın mobil tarafta alternatifide yok bütçe olmadığı sürece.

2-3 sene sonra bu adam Low'da oynamaya başlayacak eğer AAA oyun oynamak istiyorsa. Dediğin teknolojilerde en fazla ne kadar yaşatır bu kartı orası ne malum. Bütçesi yetmiyorsa alsın kartı zorlamıyorum adamı ama bilerek alsın en azından.

messinicocugu

Kilopat
Yer
Parc des Princes
2-3 sene sonra bu adam Low'da oynamaya başlayacak eğer AAA oyun oynamak istiyorsa. Dediğin teknolojilerde en fazla ne kadar yaşatır bu kartı orası ne malum. Bütçesi yetmiyorsa alsın kartı zorlamıyorum adamı ama bilerek alsın en azından.

1660 Ti'la zaten performansı aynı sadece ultrada VRAM yüzünden FPS düşüyor 1660ti’da düşmüyor zaten u5’li oyunlarda iki karta perişan olacak.

ZaBalance

Hectopat
Makaleler
1

Ee diğer kartta aynı şekilde yasatacak, en azindan DLSS ile AAA oyunlarda daha uzun ömürlü olacaktır.

Yeni konular

Yukarı