Acer Nitro 5 alınır mı?

Hocam 1660 Ti Valhalla'da 30-40 FPS alırken 3050 Ti 10-20 de can çekişiyor hatta size şu videoyu atayim. 2 yıl sonra yetmeyecek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultrada oynanınca zaten yetmiyor ki bunu söylüyorum 3050 Ti Ultra kartı değil.

Yav Allah aşkına can çekişme sebebi ne? VRAM kart onun dışında teknolojisiyle vs 1660 Ti'den iyi mi iyi. @messinicocugu da dediği gibi Ultra kartı değil zaten VRAM'e takılman çoğunlukla olası değil. Ekstra olarak bu kartın mobil tarafta alternatifide yok bütçe olmadığı sürece.

2-3 sene sonra bu adam Low'da oynamaya başlayacak eğer AAA oyun oynamak istiyorsa. Dediğin teknolojilerde en fazla ne kadar yaşatır bu kartı orası ne malum. Bütçesi yetmiyorsa alsın kartı zorlamıyorum adamı ama bilerek alsın en azından.

2-3 sene sonra bu adam Low'da oynamaya başlayacak eğer AAA oyun oynamak istiyorsa. Dediğin teknolojilerde en fazla ne kadar yaşatır bu kartı orası ne malum. Bütçesi yetmiyorsa alsın kartı zorlamıyorum adamı ama bilerek alsın en azından.

1660 Ti'la zaten performansı aynı sadece ultrada VRAM yüzünden FPS düşüyor 1660ti’da düşmüyor zaten u5’li oyunlarda iki karta perişan olacak.

Ee diğer kartta aynı şekilde yasatacak, en azindan DLSS ile AAA oyunlarda daha uzun ömürlü olacaktır.

Low-medıum da oynamaya razı ise oynasın ama render veya mühendislikle uğraşıyorsa yine olumsuz.

Zaten sıfır 1660 Ti'lı Laptop'da yok varsa bile 3060'lı laptop fiyatına satılıyor mantıklı değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı