Acer Nitro 5 alınır mı?

Bütçe
14.000 Tl

ByknınR6sı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad L340 Gaming Notebook - İntel İ5 9300HF - Nvidia GTX 1650 - 16 GB Kingston RAM - Sandisk 480 GB Plus Sata 3 2.5" SSD - Samsung 256 GB SSD
Merhaba. Bir Gaming notebook satın alacağım. Acer Nitro 5 AN515 modelini düşünüyorum. Sizce alınır mı? Tasarımı ve özellikleri çok hoşuma gitti. Bütçemede uyuyor.

Özellikleri:

Intel Core i5 10300H.

RTX 3050.

8 GB RAM.

512 GB SSD.

144 Hz.

Ayrıca fanlarının ayarlanması beni cezbetti.

Bir önceki bilgisayarımın ekran kartı yanmıştı. Bunda öyle bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Mümkünse AMD işlemcili bakın. i5 10300H bayağı ısınıyor. İncelememi paylaşıyorum bakabilirsiniz işlemci için.

Mümkünse AMD işlemcili bakın. i5 10300H bayağı ısınıyor. İncelememi paylaşıyorum bakabilirsiniz işlemci için.

Hocam haklısınız AMD daha az ısınıyor fakat bu paraya AMD bulamadım. Baktığım cihaz Amazon'da indirime girmiş. İ5 in sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Hocam haklısınız AMD daha az ısınıyor fakat bu paraya AMD bulamadım. Baktığım cihaz Amazon'da indirime girmiş. i5'in sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Isınma sorunu benim için dert değil diyorsanız ve soğutucu ile geçici çözüm uygularım diyorsanız alabilirsiniz.

Hocam haklısınız AMD daha az ısınıyor fakat bu paraya AMD bulamadım. Baktığım cihaz Amazon'da indirime girmiş. i5'in sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Dostum bunada bir bakın isterseniz.

Yapmayın hocam. Bu cihaza sahiptim. Anakart ve ekran kartı yandı. Fan ayarı yok. İşlemci 101 derece oluyordu oyunlarda.

Isınma sorunu olduğu için kesinlikle düşünmüyorum. Teşekkürler, iyi geceler.

4 GB VRAM ve ısınan bir kasa. Bence değmez başka güzel alternatifler var. Az daha pahalı.

Hocam 14K ya 6 GB VRAM bulun şimdi gidip alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı