Acer Nitro 5 AN515-43 vs Monster Abra A5 v15.4

Furkan Uz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun, Photoshop ve iş hayatımda kullanmak için bir laptop arıyorum. Ve iki modelde karar kıldım.
Hangisini almalıyım veya ekstra bir öneriniz var mıdır? Modeller aşağıdaki gibidir.
Acer Nitro 5 AN515-43
Monster Abra A5 v15.4

Şunu da eklemeliyim ki, ekran kartının performanslı bir kart olması gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX560X güncel oyunlarda da performanslı. Diğer donanımları da göz önünde bulundurun eğer eşitlerse çok fiyat farkı yoksa Acer'ı alabilirsiniz. Memnun edecektir.
Zannediyorum ki monsterin işlemcisi biraz daha performanslı ancak diğer yönlerden problem yok gibi duruyor. 1050 ekran kartı çok yeni olmadığı için tercih etmek istemedim açıkçası.

Donanımsal olarak ne dersiniz iki laptop arasında?

Sanıyorum ki SSD kapasitesi olarak ve ekran kartı olarak Acer daha iyi. Dürüst olmak gerekirse i7 işlemci o ekran kartı için biraz fazla keşke i5 kullanıp GTX 1650 olsaymış o zaman kesinlikle Monster derdim ama performans anlamında senin memnun edecek olan Acer olacaktır.

Sanıyorum ki SSD kapasitesi olarak ve ekran kartı olarak Acer daha iyi. Dürüst olmak gerekirse i7 işlemci o ekran kartı için biraz fazla keşke i5 kullanıp GTX 1650 olsaymış o zaman kesinlikle Monster derdim ama performans anlamında senin memnun edecek olan Acer olacaktır.
SSD olarak aynilar ekran kartı olarak Acer daha iyi işlemci olarak ise monster daha iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı