Acer Nitro 5 AN515-44 nasıldır?

Şuan 7.493 TL Vatan PC'de. Bu bilgisayarin anakart yanma vakalari oldugunu hatirlatmakta yarar var. Hayirli olsun simdiden. Duzgun kullandiktan sonra uzun sure kullanirsiniz diye dusunuyorum.

Şuan 7.493 TL Vatan PC'de. Bu bilgisayarin anakart yanma vakalari oldugunu hatirlatmakta yarar var. Hayirli olsun simdiden. Duzgun kullandiktan sonra uzun sure kullanirsiniz diye dusunuyorum.
Bu yorumdan sonra sanırım almaktan vazgeçtim. Ekran kartı fiyatları daha iyi duruma gelene kadar bekleyip masaüstü alma fikrini değerlendiriyorum. Anakart laptopta en önemli parçalardan olduğu için bozulması durumunda laptop çöp olucağı için 7.5 bin TL'nin boşa gitmesini istemiyorum.

Dostum eski (Intel 8. Nesil kullananlar) sürümlerinde vardı ama ben yeni sürümlerde yaşayan olduğunu duymadım. Ki eski sürümlerinde de o kadar çok vaka yoktu. İnternette 4-5 tane falan görebiliyorsun araştırınca. Böyle ciddi bir sorun olsa daha çok yazı çıkardı.

Bu yorumdan sonra sanırım almaktan vazgeçtim. Ekran kartı fiyatları daha iyi duruma gelene kadar bekleyip masaüstü alma fikrini değerlendiriyorum. Anakart laptopta en önemli parçalardan olduğu için bozulması durumunda laptop çöp olucağı için 7.5 bin TL'nin boşa gitmesini istemiyorum.
Hiç bir kimseden duymadım anakart sorunlu olduğunu duymadım 🙄👊

Dostum eski (Intel 8. Nesil kullananlar) sürümlerinde vardı ama ben yeni sürümlerde yaşayan olduğunu duymadım. Ki eski sürümlerinde de o kadar çok vaka yoktu. İnternette 4-5 tane falan görebiliyorsun araştırınca. Böyle ciddi bir sorun olsa daha çok yazı çıkardı.
Evet 8.nesil ve yeni konulari acildi yeni modellerin bakabilirsin. Ayrica o laptopu gommeye calismadim. Duzgun kullaninca uzun sure kullanabilecegini de belirttim.
Masaustunde de oluyor oyle sorunlar. Hakkinda hayirlisi olsun.

Son düzenleme:
Güzel ancak ileri tabanlı düşünüyorsanız bence ekran kartı yetersiz kalacaktır. En en kötü Ti'li ya da 2020 vb gibi modellerini tercih edin. İşlemci tarafı fena sayılmaz i7 9.-10. nesil arası bir işlemci. Ama uzun vadede ekran kartı canınızı sıkar diye düşünüyorum.
kardeşim başına bir cacık gelirse Allah inandırsın isterse MSİ olsun yine de gelir. Şans işi, arkadaş sadece eski sürümlerinde çok az da olsa sıkıntı çıktığını iletmiş ancak kullanılabilirliğini de dile getirmiş. Demem o ki kafanda varsa al kötü değil hele ki bildiğim kadarıyla son modellerinde ACER'in soğutması da fena değilmiş bu da zaten laptop performansı açısından iyi bir şey. Ancak tekrar söylüyorum. Üzerine biraz daha koyup hiç değilse ti'li modellere bak hatta yanında bu işlemcinin üst versiyonlarından olan 4800h'lı bile bulursun

Geri
Yukarı