Acer Nitro 5 AN515-44 sürücüleri nasıl güncellenir?

alper_agaoglu61

Decapat
Merhaba, Acer Nitro 5 AN515-44 laptop sahibiyim. Alalı 4 ay oluyor, dün format attım ve Windows Update sürücüleri yükledi. Ancak aygıt yöneticisinden bakıtğımda tüm sürücüleri yüklememiş. Örnek olarak ekte bıraktığım driverlerin sürümleri 2006 tarihli. Yenilerini nereden bulacağımı bilmiyorum. Yine ekte bıraktığım AMD Radeon Graphics ve NVIDIA GTX 1650 Ti sürücüleri de 2020 tarihli sürücüler. AMD ve NVIDIA sürücülerini el ile kurduğumda Windows Update tekrar eski sürümü kuruyor. Nedenini anlamış değilim. 2006 tarihli olan driverlerin yenilerini nereden bulacağım. Acer'in kendi sitesinde verdiği sürücüler arasında böyle bir driver yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    896,2 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    892,2 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    889,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    883,2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
@alper_agaoglu61 Windows 11 neden kullanmıyorsunuz? Sorun mu yaşadınız? Benim aynı cihazda Windows 11'de yaşadığım tek sorun ilk açılışta siyah ekranda kalıp güç düğmesiyle kapatıp açmaya uğraştığım için Windows 10'a dönmüştüm.

DDU üzerinde Windows'un sürücü kurmasını kapatabiliyorsunuz. Eski sürücüyü oradan silip yeni sürücüyü elle kurabilirsiniz. Unutmadan BIOS'u güncelleme izi öneririm. Donanım kimlikleri üzerinden sürücü kurduğundan belki oradan sorun yaşatabilir.

DDU üzerinde Windows'un sürücü kurmasını kapatabiliyorsunuz. Eski sürücüyü oradan silip yeni sürücüyü elle kurabilirsiniz. Unutmadan BIOS'u güncelleme izi öneririm. Donanım kimlikleri üzerinden sürücü kurduğundan belki oradan sorun yaşatabilir.
Bios umun eski olduğunu nereden anladınız? Bios son sürümde zannediyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı