Acer Nitro 5 AN515-44 tuşların silinmesi sebebiyle garantiye verilir mi?

Proportionsz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar,

Klavye üzerinde W-S-D ve sol Shift tuşu üstleri çok fazla silindi. Bu aldıktan 6 ay sonra falan oldu.

Garantiye bu sebepten dolayı göndermek istiyorum. Sizce yaparlar mı? Ya da böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun yaşanmıştı, sorun cıkartmıyorsa yapmanıza gerek yok fakat eğer çok rahatsız ediyorsa yaptırabilirsiniz fakat Acer'ın servisi pek iyi değil, ücret alabilirler.

Herkese iyi forumlar,

Klavye üzerinde W-s-D ve sol Shift tuşu üstleri çok fazla silindi. Bu aldıktan 6 ay sonra falan oldu.

Garantiye bu sebepten dolayı göndermek istiyorum. Sizce yaparlar mı? Ya da böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Evet benimki de fazlasıyla silinde genel bir sorun diye biliyorum. Bunun için garantiye vermedim.

Böyle bir sorun olmaması gerekiyor. 10 TL'lik Turbox klavye bile 6 ay sonra siliniyor. Garanti bunu değiştirmeli.
Bu arada turbox markasının sevdiğim tek özelliği bu fiyatlara satılan klavye ve faresi.

Garanti kapsamına girmiyormuş. Muş Muş,

Sen tut adi marka boyayı ucuz olsun diye kullan sonra kullanıcı hatası diyerek başından gönder. Daha da acer marka alırsam 2 olsun.
Hiçte memnun kalmadım.

Geri
Yukarı