Acer-Nitro-5-AN515-45 alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...fredos-15-6-fhd-nh-qbcey-003-p-HBCV00000I8S7W arkadaşlar PC bu özelliklerle bu fiyata değer mi? İşlemci ekran kartını besleyecek kapasitede mi? Kullanan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Bu fiyata 3060 bulmak zor bu model güzel duruyor fiyatına göre. İşlemci her türlü besler ekran kartını. Alternatif olarak bu modellere bakabilirsiniz:

İkisi de MSI kasa ve kaliteli modeller.

Bu fiyata 3060 bulmak zor bu model güzel duruyor fiyatına göre. İşlemci her türlü besler ekran kartını. Alternatif olarak bu modellere bakabilirsiniz:

Hocam 3050ti olan modeller bile 13-14k bandında şuan. Vramden dolayı 3050 serisini tercih etmek istemiyorum.Bu fiyata benim de kafama yattı.

Soğutma ve tüm sistemlerinide msi mı yapıyor hocam peki ?

Hocam 3050 Ti olan modeller bile 13-14K bandında şu an. VRAM'den dolayı 3050 serisini tercih etmek istemiyorum. Bu fiyata benim de kafama yattı.

Soğutma ve tüm sistemlerini de MSI mı yapıyor hocam peki?

Slayer 7XL 3060 MSI GL66 kasası ve soğutması kullanıyor. Fenix i bilmiyorum.

Slayer 7XL 3060 MSI GL66 kasası ve soğutması kullanıyor. Fenix i bilmiyorum.

Teşekkürler hocam bilgilendirme için.

Bu bilgisayarda ısınma sorunu var diyorlar. Daha doğrusu Acer Nitro da genel olarak varmış. Bilgisi olan var mı?
bu bilgisayarda ısınma sorunu var diyorlar. daha doğrusu acer nitro da genel olarak varmış bilgisi olan var mı

Geri
Yukarı