Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Hawksj

Centipat
Daha fazla  
Son 1 haftadır 13-14K bütçeyle Gaming laptop bakıyorum alacağım laptop hem CS:GO Valorant gibi oyunlarda düzgün FPS verip hem de üniversitede de işimi görsün istiyorum şu anlık lise 2ye gidiyorum. 11. sınıfa geçmeme az kaldı düşündüğüm laptop Acer Nitro 5 AN515-45 AMD Ryzen 5 5600h+RTX3050'li versiyonu linkini bırakıyorum işimi görür mü? Yardımcı olmanızı istiyorum laptopu bu akşam alacağım. ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ileride 8 GB daha RAM eklemeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3050'li tabletler çıkmış. Vay anasını, teknoloji ne hızlı gelişiyor.
Yanlış kategoriyi mi seçmişim niye böyle yazdın sitede yeniyim
Alınır. Fiyatına göre iyi laptoplardan biridir.
Bilgisayar hakkında herhangi biryerde kötü yorum görmedim ben de alınır diye düşünüyorum tek endişem acerin uzun yıllar beni götürüp götüremeyeceği hakkında🥰

@Hawksj
Knk laptop'u aldın mı? Bende aynısını alıcam memnunmusun laptop dan performansı felan
Özür dilerim knk sitede bayadir takilmiyorum şehrimdeki pc tamircisi bu laptopun cok sık bozuldugunu tamire geldiğini söyledi ben de bunun yerine msi gf63 thin 11sc aldim ama bu laptop şuanda satılmıyor sanırım yine de bakabilrsin

Yeni konular

Geri
Yukarı