Acer Nitro 5 AN515-45 vs HP Pavilion Gaming 15

Hayırlı olsun hocam aldığınızda oyunlarda sıcaklıkları test edip etiketlerseniz sevinirim
Hocam Acer'ın bu modelini geçen günlerde bir 15 bin iken görmüştüm bazen 13 bine bazen 14 bine düşüyordu bana 14 binlik hali denk geldi. Cihaz yorumları için hem bu forumda hem yabancı forumlarda iyi yorumlar gördüğüm için aldım. HP için bazen elektrikli soba bile diyen oluyordu. Cihazı Hepsiburada, Teknorya satıcısından satın aldım bu arada.

Bende satın aldım şimdi, umarım ikimiz içinde hayırlısı olur, cevaplarınız için teşekkür ederim.
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanırız umarım.

Hayırlı olsun hocam aldığınızda oyunlarda sıcaklıkları test edip etiketlerseniz sevinirim
Hocam cihaz bugün elime ulaştı sürücülerini, gerekli programlarını vs kurdum. Öncelikle laptopun ekran parlaklığı gayet iyi ve oldukça net. Bilgisayar boştayken CPU 40-45 derece sıcaklıklarda geziyor. Henüz yeni olduğu için oyun testine sokma fırsatım olmadı ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum. Gayet güzel ürün şimdilik beğendim.

Son düzenleme:
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanırız umarım.

Hocam cihaz bugün elime ulaştı sürücülerini, gerekli programlarını vs kurdum. Öncelikle laptopun ekran parlaklığı gayet iyi ve oldukça net. Bilgisayar boştayken CPU 40-45 derece sıcaklıklarda geziyor. Henüz yeni olduğu için oyun testine sokma fırsatım olmadı ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum. Gayet güzel ürün şimdilik beğendim.

Bende teslim aldım bugün fakat 2 adet siyah renkte ölü piksel çıktı. Sizin laptopta herhangi bir sorun var mı?

Acer iyidir hakkinizda hayirli olsun.
Hocam tek falsosu teknik servisin sadece İstanbul'da olması. Bir de RAM veya SSD eklemek istediğiniz zaman garantisi bozuluyormuş. Ne komik ki paketin içerisinden ekstra HDD için kablo aparatı çıkıyor. :D Onun dışında bir sorunu yok cihazın şimdilik.

Hocam tek falsosu teknik servisin sadece İstanbul'da olması. Bir de RAM veya SSD eklemek istediğiniz zaman garantisi bozuluyormuş. Ne komik ki paketin içerisinden ekstra HDD için kablo aparatı çıkıyor. :D onun dışında bir sorunu yok cihazın şimdilik.

2 adette ekranın sağ tarafında çıktı toplam 4 adet oldu. Ürünün kutusunu açtığım için iade olur mu?

2 adette ekranın sağ tarafında çıktı toplam 4 adet oldu. Ürünün kutusunu açtığım için iade olur mu?

4pikselde iade olabılır hocam servisi vs arayın sorun.

Ben ölü piksel ve ışık sızması testlerini yaptım bir sıkıntı çıkmadı hocam. Teknoloji biraz şans işi geçmiş olsun. 14 günlük cayma hakkınız var ayrıca ışık sızması, ölü piksel gibi durumlar ayıplı mal durumuna girer. Değişim talep edin aldığınız siteden.

Yeni konular

Geri
Yukarı