Acer Nitro 5 AN515-52 laptop NVMe destekliyor mu?

Gurkan1126

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım: Acer Nitro 5 AN515-52 i7 8750H.
Samsung SSD, 970 Evo p. M.2, 250GB, NVMe MZ-V7S250BW model SSD alacağım fakat bilgisayarım ile uyum sağlayıp sağlamadığı hakkında emin olamadım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• pcbilgi.png
    pcbilgi.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 74
Hocam servisi arayıp bir sorun derim tam olarak emin olmak için. Ayrıca 250 GB 970 Evo yerine 500 GB A2000 alabilirsiniz. 250 GB alan bir süre sonra yetmeyecektir. Oyun yüklemek isterseniz.

Evet taktım. Sorunsuz çalışıyor. Aynı model kullanan varsa gönül rahatlığıyla alıp takabilir arkadaşlar.

Bazıları NVMe M.2 desteklemiyor diyor da ben hingston A2000 500 GB'lık SSD alacağım takarken sorun yaşamam değil mi bir de sen eski SSD'ni çıkarıp mı taktın çıkarmadan mı Q tane boş SSD yuvası var gibi.

Eskisini çıkardım onun yerine taktım. Birde şey yapabilirsin Acer sanırım senin bilgisayarda, mail at Acer desteğine modeli yazıp destekliyor mu sor. Büyük ihtimal destekliyordur. Ben farklı bir yuvaya hiç bakmadım ne yalan söyleyeyim eskisinden kurtulmaya kafayı yorunca onu çıkarmaya odaklandım 😂😂

Eskisini çıkardım onun yerine taktım. Bir de şey yapabilirsin Acer sanırım senin bilgisayarda, mail at Acer desteğine modeli yazıp destekliyor mu sor. Büyük ihtimal destekliyordur. Ben farklı bir yuvaya hiç bakmadım ne yalan söyleyeyim eskisinden kurtulmaya kafayı yorunca onu çıkarmaya odaklandım 😂😂

SSD kendi hızlarını verebiliyor mu? Yani senin yazdığın SSD Samsung SSD, 970 EVO p. M.2 250GB 3000 MB okuma 2000 MB yazma hızlarına ulaşabiliyor bunları alabliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı