Acer Nitro 5 AN515-55 için 700 TL HDD önerisi

GTA 5 M.2 SSD de bile geç açılıyor FPS düşmesi sıkıntısı olmayacaksa olur.

M.2 SSD hız değerleri vardır hocam ne kadar hızlı okursa o kadar hızlı açılır ayrıca FPS düşmesi gıcık bir problemdir sürekli olacaktır çünkü sürekli yüklemeye çalışacak ve yüklemede gecikecek tabii bu açık dünya oyunları için geçerli bir FIFA'yı örnek vermek gerekirse sıkıntısız oynarsınız 5400RPM ile 7200RPM açık dünya oyunlarında yetersiz kalıyor bizzat denedim. Yeni oyunlarda firmalar önerilen sistem gereksinimlerine SSD şart koşarlar dikkat ederseniz.

M.2 SSD hız değerleri vardır hocam ne kadar hızlı okursa o kadar hızlı açılır ayrıca FPS düşmesi gıcık bir problemdir sürekli olacaktır çünkü sürekli yüklemeye çalışacak ve yüklemede gecikecek tabii bu açık dünya oyunları için geçerli bir FIFA'yı örnek vermek gerekirse sıkıntısız oynarsınız 5400RPM ile 7200RPM açık dünya oyunlarında yetersiz kalıyor bizzat denedim. Yeni oyunlarda firmalar önerilen sistem gereksinimlerine SSD şart koşarlar dikkat ederseniz.

Oyun için SSD'ye verecek param yok ne yapabilirim?

Sadece bilgilendirdim hocam soru sormuşsunuz fikriniz olsun ona göre alışveriş yapın dedim WD markası iyidir onu kullanabilirsiniz o zaman.
Bu videoda pek fark görmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda pek fark görmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günümüz oyunları için dedim hocam video 2017 atılmış artık SSD'ler daha uygun fiyata alınabiliyor. HDD artık yetişemiyor map yüklemeye vs. vs. Bunu oyun firmaları kendileri zaten belirtiyor önerilen sistemde son karar sizin ben HDD kullanırken FPS düşmesi yemiştim SSD geçtiğimde her şeyin gittiğini kendim gözlemledim yağ gibi bir oyun istiyorsanız maalesef SSD şart.

Geri
Yukarı