Acer Nitro 5 AN515-55 nasıldır?

İyidir.

Bir de bu var ama sanırım Acer daha iyi.
MSI Gaming laptoplarda "Thin" takısı olan modellerde olan soğutma normalden daha kötü.

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İlerisi için 16 GB RAM'e kesinlikle yükselteceğim. Cihaz yarın elime ulaşacak, belirli bir süre kullandıktan sonra cihaz hakkında ki yorumlarım için bir konu açmayı düşünüyorum. Bu sayede alacak olan arkadaşlarımız için faydalı olmuş olur.

Efendim göründüğü üzere cihazı aldım ve bayağı bir zaman geçti. Kendisi ile tek sıkıntım ekran kartımın oyunlarda bazı sahnelerde %99'dan düşmesi. Aşırı ağır oyunlarda düşmüyor ama bunu belirteyim ki bu sorun artık kronik gibi Single Channel 10.nesil işlemcisi olup ekran kartını doyuranı görmedim. Cihazı alacaksanız 16 GB'lık modelini almayın çünkü o da Single Channel, bir şey değişmeyecek yani. Benim gibi 8 liğini alın ama sonrasında yükseltin. Psikolojiniz bozulur CS de 100 FPS alıyorsunuz Single ile. RAM alana kadar da biraz daha da yüksek FPS alayım isterseniz de eski bir monitörünüze bağlayabilirsiniz.

Efendim göründüğü üzere cihazı aldım ve bayağı bir zaman geçti. Kendisi ile tek sıkıntım ekran kartımın oyunlarda bazı sahnelerde %99'dan düşmesi. Aşırı ağır oyunlarda düşmüyor ama bunu belirteyim ki bu sorun artık kronik gibi Single Channel 10.nesil işlemcisi olup ekran kartını doyuranı görmedim. Cihazı alacaksanız 16 GB'lık modelini almayın çünkü o da Single Channel, bir şey değişmeyecek yani. Benim gibi 8 liğini alın ama sonrasında yükseltin. Psikolojiniz bozulur CS de 100 FPS alıyorsunuz Single ile. RAM alana kadar da biraz daha da yüksek FPS alayım isterseniz de eski bir monitörünüze bağlayabilirsiniz.
Ekranı 60 hertz olduğu için önemsiz hocam. Ekran kartı kendini neden yorsun %100 çalışıp? 300 fps verse de önemsiz

Ekranı 60 Hertz olduğu için önemsiz hocam. Ekran kartı kendini neden yorsun %100 çalışıp? 300 FPS verse de önemsiz.

Hocam konu ile ilgili fikriniz uzaktan yakından yok. Dual Channel RAM taktığında CS:GO'da kart kendini %100 kullanıyor ama? Cyberpunk'ta şehir içinde araba kullanırken bir de 50 fpsten 15'e düşseydiniz çok iyi anlardınız bu konuyu.Ya da pubg de 3 4 saniye de bir %40 a. Ya da mafia definitive edition da bile %50 lere?

Selamlar,
Bende de şu laptop mevcut.

Bu da sanırım 16 GB tek ram kullanıyor. Arada fps drop yiyorum ve çok can sıkıcı bir durum. Dual channel ram derken bu ramin yanına 1 adet daha 16Gb ram mi taktırmam gerekiyor?

Selamlar,
Bende de şu laptop mevcut.

Bu da sanırım 16 GB tek ram kullanıyor. Arada fps drop yiyorum ve çok can sıkıcı bir durum. Dual channel ram derken bu ramin yanına 1 adet daha 16Gb ram mi taktırmam gerekiyor?
Öyle söyleniyor bende bu modeli alacağım herhangi bir probleminiz sorununuz var mı? Herkes dual yapılınca fps çözülüyor yazmış, bazıları da çok da gerek yok diyor bilemedim.

Geri
Yukarı