Çözüldü Acer Nitro 5 AN515-55 performans düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci

Bu laptopu bugün aldım. İlk olarak sürücüleri vs kurdum. Birkaç oyunu denemek istedim ve FIFA 19'u kurdum. 1080P Ultra ve 4X MSAA ile 120-130 FPS alıyorum. Baktığım çoğu testte 200-250 FPS alınıyor. Benim istediğim 144 FPS sabit oynamak. Sorun sizce nedir?
"Hahaha" emojisi atan arkadaşlar komik olan nedir ? Bu tür anlamsız emoji atanlara ceza verilmeli.

Siz hangi oyunda ne değerler alıyorsunuz ? CS GO olsun FIFA benzeri oyunlarda. Sıcaklıklar ne durumda ?

Bu laptopu bugün aldım. İlk olarak sürücüleri vs kurdum. Birkaç oyunu denemek istedim ve FIFA 19'u kurdum. 1080P Ultra ve 4X MSAA ile 120-130 FPS alıyorum. Baktığım çoğu testte 200-250 FPS alınıyor. Benim istediğim 144 FPS sabit oynamak. Sorun sizce nedir?
"Hahaha" emojisi atan arkadaşlar komik olan nedir ? Bu tür anlamsız emoji atanlara ceza verilmeli.
Laptop'a Windows'u kendiniz mi kurdunuz? Kurulu mu geldi? Format atmayı deneyiniz.

Laptop'a Windows'u kendiniz mi kurdunuz? Kurulu mu geldi? Format atmayı deneyiniz.
Ben kurdum. Ama neden ? Şimdi bir oyunda daha deneyeceğim olmazsa bir daha atayım.

Cihaz prize takılı mı oynarken? Eğer takılı değilse bu tarz performans sorunu yaşarsınız, laptoplar tüm gücünü prize takılıyken verir.

Cihaz prize takılı mı oynarken? eğer takılı değilse bu tarz performans sorunu yaşarsınız, laptoplar tüm gücünü prize takılıyken verir
Takılı işin garip kısmı da o.

Acer’ın Nitro Sens Yazılımı ile “Yüksek Performans” modunu seçtiniz mi ?
Evet.
Güç modunun en iyi performansta olduğundan emin olun.
O şekilde ayarlı.
Güç modunun en iyi performansta olduğundan emin olun.
O şekilde ayarlı.
O Zaman bir sürücüleri kontrol edin özellikle ekran kartı ve onboard ekran kartı sürücülerine bir bakın belki güncel olmayabilir
Hepsi güncel. Bu arada CS GO'da 1080p ve her şey maksimumda ortalama 100-130 FPS aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı