Acer Nitro 5 AN515-55 sürücü güncellemesinden sonra ses vermiyor

Görkem Ötün

Hectopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-55 sahibiyim ve driver güncelledikten sonra ses bir an gitti. Uzman biri de geldi bizim eve ama o bile çözemedi ve ses efektine girince aygıtın bağlantısı kesildi diyor. Bunun bir çözümü var mı? Eğer bulamazsam maalesef servise göndereceğim. Hatta sınama testine girince bile hata veriyor sınama yapılamadı diye falan ve Windows ses düzeltme şeyine girdiğimde böyle bir şey çıkıyor. Fotoğraflar burada.

Ekran görüntüsü 2021-11-25 162433.png

Ekran görüntüsü 2021-11-25 162456.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden ses sürücüsünü kaldırınız.
Bu sayfadan cihazınızın seri numarasına göre arama yaparak gelen sürücü ekranındaki ses sürücünüzü indiriniz.

Aynı durumu başınıza geldi bilmiyorum, hocam. Modelimiz aynı. Aylar önce ben de Windows Update ile bir güncelleme yapmıştım ve ses gelmedi. Driveri kaldırdık, sildik, her şeyi yaptık, hatta anlayan birine gösterdim ama çözemedi. En son çok saçma bir şey söyledi ama işe yaradı. Windows 11'e geç, dedi, düzelir dedi. Geçtim, düzeldi :D Ben de anlamadım neye uğradığımı ama böyle çözdüm. Tabii öneri yapacaklar olacaktır, hiçbir şey yapamazsanız en son bunu denerseniz sevinirim.

Aygıt yöneticisinden ses sürücüsünü kaldırınız.
Bu sayfadan cihazınızın seri numarasına göre arama yaparak gelen sürücü ekranındaki ses sürücünüzü indiriniz.

Hocam dediğim gibi her şeyi denedim olmuyor cihaz yazılımınıda sil yaptım geri yükledim hala bir ses çıkmıyor artık yarın servise gidiyor çözüm bulamassa.

Silme işlemini bu programdan ses kartınız seçerek dener misiniz ?
En sonra çare temiz kurulum tavsiye edeceğim.

Geri
Yukarı