Acer Nitro 5 AN515-55 "T" tuşundan ses geliyor

Alpay2021

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-55 model bilgisayarımı alalı birkaç ay oldu, seyrek olarak kullanıyorum. Klavyenin T tuşundan garip bir çıt sesi gelmeye başladı, yazarken insanın dikkatini dağıtıyor. Örneğin, 10 basışta, kimi zaman bir kez, kimi zaman da birkaç kez o ses geliyor. Bu ses için önerisi olan var mı, düzeltmek için basit bir yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bayağı kasayı açmış ve öyle temizlemiştim. Sanırım tuşları sökülmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada Aspire'ın tuşunu söküşü ve nitronun takılışı var. klavyeler birbirine benzediği için sökülür mü acaba diye düşündüm malum sınavlar da geliyor ve bilgisayara ihtiyacım var ayrıca Acer sevisinden de çekiniyorum. Ama sökülmüyorsa mecburen göndereceğim bu gidişle.

Burada Aspire'ın tuşunu söküşü ve Nitro'nun takılışı var. Klavyeler birbirine benzediği için sökülür mü acaba diye düşündüm malum sınavlar da geliyor ve bilgisayara ihtiyacım var ayrıca Acer sevisinden de çekiniyorum. Ama sökülmüyorsa mecburen göndereceğim bu gidişle.

Tuşlar sökülüyor gibi duruyor ama nasıl takılıyor bilmiyorum. Onun da videosu varmış. Ben muhtemelen garantiye yollardım ama deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı