Acer Nitro 5 AN515-58 açılmıyor

Merhaba arkadaşlar şuan bilgisayarın açma tuşuna bastım ve açıldı galiba statik elektrik birikmesi oldu. Başına gelen varsa adaptör prize takılı olmayacak şekilde 7-8 saat beklesin düzeliyor. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar şuan bilgisayarın açma tuşuna bastım ve açıldı galiba statik elektrik birikmesi oldu. Başına gelen varsa adaptör prize takılı olmayacak şekilde 7-8 saat beklesin düzeliyor. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Bu arada bir önceki kasasında açma kapama tuşuna basınca açılmıyor. 1-2sn basıp bırakınca açılıyor. Öyle olmasın.

Bir ürün aldıktan sonraki 6 ay içinde arızalanırsa o kusur ürün ilk alındığında da var sayılır. Bu yüzden aldığın yerle iletişime geçip ya iade ya da değişim isteyebilirsin - istersen tamir ettirebilirsin de -. Kabul etmezlerse stok yok derlerse ayıpsız mislini(aynı özellikte bir laptop) vermek zorunda. Baktın sorun çıkartıyorlar Tüketici Hakem Heyetine dilekçe yaz(Amazon bende sıkıntı çıkartmadı).

Amazon'la Acer servisini bir tutmak saçmalık.

Amazon'la Acer servisini bir tutmak saçmalık.

Doğrudur smsinfocomm denen şirket hem ASUS hem de Acer markalarının servisiymiş ve çok şikayet var hem doa raporu hem tamir anlamında. Evkurdan almıştım daha önce de oradan alışverişim oldu sorunlu laptopu hiçbir rapor olmadan bizzat yenisiyle değiştirdiler ilgileniyorlar ama aldığım yerden 700km uzaktayım. Velhasıl kelam arızam çözüldü statik elektrikten olduğunu düşünüyorum Type-C Hub bağlıydı ondan olmuş olabilir. Üst mesajlarda sorunun inandığım kadarıyla çözümünü yazdım sizlere de çok teşekkür ederim iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı