Acer Nitro 5 AN515-58 laptop nasıldır?

Bir şey diyemiyorum hocam benim girmediğim ayar yeri kalmadı. Kaç yıldır PC kullancısıyım driverlar, pil ayarları, ekran kartı ayarları, Nitro sense fan modları vs misal CoD Warzone girdim 50 FPS alıyorum şaka gibi değer. Nitro yerine aldığım kasada 100 FPS oynuyorum Warzone. CS de 400 FPS alıyorum o yüzden sizi tatmin ettiyse performans olarak sorun yok. Ben tatmin olmadım i7 12700H işlemci üstüne 3060 RTX CS de 250'den aşağı inmemeliydi bana göre.

Doğrudur hayırlı uğurlu olsun.

Yok hocam hazır sistem almıştım İtopya indirimlerinden. Fiyat 17 bin lira idi.

Hocam siz bir seyi eksik yapmissinizdir bu PC Ultra RDR2'yi 70 FPS'den fazlasini oynatiyor imkani yok dediginiz degerlerde oynatmasina hem koskoca Acer hatali seri uretim yapar mi sizin ürün kusurluysa bilemem ama oyle bir yazmissiniz ki goren u serisi intel var sanacak.

Acer nitro rtx 3050 var ekram tam bir felaket nefret ettim 15 yillok asus pc omde 16 ms ekrna vardi bunda 25 ms ekran var 144 hz evet ama 25 ms olunca gecikme oluyor ekran akıcı fakat adamlar giderken arkasinda iz birakiyor ruh gibi.

Hocam siz bir seyi eksik yapmissinizdir bu PC Ultra RDR2'yi 70 FPS'den fazlasini oynatiyor imkani yok dediginiz degerlerde oynatmasina hem koskoca Acer hatali seri uretim yapar mi sizin ürün kusurluysa bilemem ama oyle bir yazmissiniz ki goren u serisi Intel var sanacak.

Zaten önceki konuşmalarımda belirttim ya benim aldığımda sorun var ya da Acer bu işi becerememiş dedim. Ben gördüğüm aldığım değerleri söylüyorum Acer'la ne derdim olabilir? Düşmanım mı benim sanki. Tekrar söylüyorum i7 12700H yanında RTX 3060 Warzone da 50 FPS CS:GO ful ayarlarda 170 hatta fanları açınca garip bir şekilde 120'lere düşüyordu. Niye yalan söyleyeyim iade ettim gitti zaten cihaz. Kullanan hayrını görsün benim için kötü bir deneyimdi.

Bu bilgisayarda sorun demeyelimde tek kanal ram olmasından dolayı ekran kartını tam kullanamıyor.Ben 2. 16 rami taktıktan sonra cod warzone 2 de 120-140 arası fps alıyorum.Öncesinde 80i zor görüyordu.Bu durum Acer için değil tüm tek kanal ram olan modellerde geçerli.Evet ekranı asus,msi gibi markalara göre parlaklık,gecikme olarak düşük ancak o markalarda 12700h rtx 3060 almak istediğiniz zaman fiyat 40bin civarına çıkıyor.Karşılaştırma yaparken bunlarıda göz önünde bulundurun.

Bu bilgisayarda sorun demeyelimde tek kanal RAM olmasından dolayı ekran kartını tam kullanamıyor. Ben 2. 16 RAM'i taktıktan sonra CoD Warzone 2 de 120-140 arası FPS alıyorum. Öncesinde 80i zor görüyordu. Bu durum Acer için değil tüm tek kanal RAM olan modellerde geçerli. Evet ekranı ASUS, MSI gibi markalara göre parlaklık, gecikme olarak düşük ancak o markalarda 12700H RTX 3060 almak istediğiniz zaman fiyat 40bin civarına çıkıyor. Karşılaştırma yaparken bunları da göz önünde bulundurun.

Hocam tek kanal o kadar fark etmiyor tas catlasin 10 FPS fark eder YouTube'da karsilastirma videosu var.

Bende Nitro R5 5600H RTX 3050 var Full ayarlarda Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de 8 GB RAM ile 75-95 FPS arası alıyordum. 16 RAM yaptım şu an 105-120 FPS arası alıyorum.
Yukarıdaki arkadaşın cihazında bir sıkıntı olma ihtimali yüksek. CS:GO benim bildiğim R6'dan çok daha düşük isterler isteyen bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı