Acer Nitro 5 AN517-51 nasıldır?

Red Dot 2018 tasarım ödülü aldı.Kasa güzel acer yazısının altında nitro yazıyo kazınmış halde.Vatan,Mediamarkt gibi yerlerden bakarak nasıl olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Red Dot 2018 tasarım ödülü aldı.Kasa güzel acer yazısının altında nitro yazıyo kazınmış halde.Vatan,Mediamarkt gibi yerlerden bakarak nasıl olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.
Acer nasıl bi marka onu merak ediyorum
Acer nasıl bi marka onu merak ediyorum
Ürün bu sizce nasıl

Soğutma kısmında iyileştirmeler olmuştu Youtube incelemelerine göre. Bence fiyat/performans oranında piyasaya yavaş yavaş yükleniyor.

Aynı donanım varsa tabiki ASUS. Karşılaştırdığınız ürünlerin linklerini atarsanız yardımcı olabilirim. Sonuçta trilyon tane ürün var ve fiyatları farklı.

Acer alın hocam.
Kullanıyomusunuz siz hocam
Ya da bunun indirime girmesinimi bekleyeyim ne kadara düşer bu Asus ROG Strix G531GU-AL012T Intel Core i7 9750H 16GB 512GB Fiyatı
Asus ROG Strix G531GU-AL012T Intel Core i7 9750H 16GB 512GB Fiyatı ne kadara kadar düşer bu

@zeynelkanarya Acer kullanmıyorum fakat ikisini de inceleme fırsatı geçti elime. Asus ROG daha premium duruyor fakat bu miktarda bir para verip i5 almak insana dokunur. Bundan dolayı Acer'i tercih ederdim ben. (Monster kullanıyorum). Acer almanızı öneririm

Geri
Yukarı