Acer Nitro 5 AN517-52 Gaming laptop alınır mı?

Yorumlar icin cok teşekkür ederim. Anladıgım kadarıyla lenovo daha cok tercih sebebi sizin icin? Acerın uzun vadede performansı düşer mi?

Bunu almaya karar verdim, sizce bu butceye gore uygun mudur? Çok fazla zorlayan oyun ve uzun saatler oynamıyorum.

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600h 8 GB 512 GB SSD GTX1650 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 82K200K3Tx.

Aynısının daha ucuzu.

Cihaza gelecek olursak bu fiyata çok fazla seçenek yok zaten.
Üstüne 8 GB RAM alırsanız tadından yenmez. 😀

Hocam 3050'li biseyler baksaniz daha guzel olabilirdi ama bu da fena değil elbet ama ilerleyen zamanlarda AAA oyunlarda 1650 sizi fazla goturmez, kisaca ne oynayacaginiza bağlı.İlk basta butceye 14bin demissiniz galiba tam okumadim eski mesajlari.
Bunu almaya karar verdim, sizce bu butceye gore uygun mudur? Çok fazla zorlayan oyun ve uzun saatler oynamıyorum.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 8GB 512GB SSD GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82K200K3TX

Hocam 3050'li biseyler baksaniz daha guzel olabilirdi ama bu da fena değil elbet ama ilerleyen zamanlarda AAA oyunlarda 1650 sizi fazla goturmez, kisaca ne oynayacaginiza bağlı.İlk basta butceye 14bin demissiniz galiba tam okumadim eski mesajlari.
Evet hocam butceyi bıraz daha kıstım cunku cok üst sevıye oyunlar oynamıyorum.
Dota2 oynayacagım o yuzden yeter diye dusunuyorum. Siz ne dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı