Acer Nitro 5 AN517-55-777p cihazın sürücüleri nereden bulunur?

C4Baha

Centipat
Daha fazla  
Bu model bana Bulgaristan'dan geldi ancak ne Acer sitesinde ne de başka bir yerde cihazın driverları nasıl güncellerim bulamadım çünkü bu modele dair hiçbir şey yok internette. Bu modelin driverları nasıl güncelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

AAA gözümden kaçmış. Acer sitesinde bendeki cihazı o kadar aradım bulamamıştım şimdi bulunca şaşırdım. Ama bana FreeDOS gelmişti sizin attığınız linktekinde Windows 11 işaretli gözüküyor oradan driverları indirmemde sorun olmaz değil mi emin olmak için soruyorum. Bayağıdır bilgisayarlardan uzağım bilgim yok driverları nasıl kuracağım ondan bile emin değilim Windows'u bile zor kurduk sürücüde hata çıkmıştı.

AAA gözümden kaçmış. Acer sitesinde bendeki cihazı o kadar aradım bulamamıştım şimdi bulunca şaşırdım. Ama bana FreeDOS gelmişti sizin attığınız linktekinde Windows 11 işaretli gözüküyor oradan driverları indirmemde sorun olmaz değil mi emin olmak için soruyorum. Bayağıdır bilgisayarlardan uzağım bilgim yok driverları nasıl kuracağım ondan bile emin değilim Windows'u bile zor kurduk sürücüde hata çıkmıştı.

Cihaz Windows 11 destekliyor. Kurabilirsiniz.

Bölgeyi Bulgaristan seçerseniz cihazın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

12.nesil ile Performans çekirdekleri teknolojisi ilave edildi ve bu sistem için Windows 11 şart koşuluyor.
Windows 10 desteklemeyebilir!
10 Pro kurdum şu anda stabil çalışıyor ama en kısa zamanda 11 e dönüştürmeye çalışacağım.

10 Pro kurdum şu anda stabil çalışıyor ama en kısa zamanda 11 e dönüştürmeye çalışacağım.
Çok sağ olun hocam.

12. nesil ile 10 çalışmaz diye bir şey yok.

12. nesil ile 10 çalışmaz diye bir şey yok.
Anladım hocam o zaman 10 pro'dan devam ediyorum. Driverları üstteki hocamın attığı linkten indirip kurarım bu işlem zor bir işlem midir bilginiz var mı? Ayrıca ekran kartının watt değerine bakmak istiyorum hangi programı indirmem lazım bilginiz var mı. Sizi de rahatsız ettim çok kusura bakmayın hocam. En son 10 sene önce bilgisayara sahiptim.

Sürücüleri atılan linklerden indirebilirsiniz. Zaten hepsi aynı kapıya çıkıyor. Değerler içinse yardımcı olabilir.

Sürücüleri atılan linklerden indirebilirsiniz. Zaten hepsi aynı kapıya çıkıyor. Değerler içinse yardımcı olabilir.
Çok sağ olun hocam. Bu uygulamayı indirmek tahminen ne kadar internet harcar mobil verim üzerinden indireceğim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı