Acer Nitro 5 AN517-55 sürücüleri görmüyor

C4Baha

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN517-55 cihazıma Windows 10 Pro kurmuştum linkteki siteden. Wi-Fi sürücüsü bir türlü gözükmüyordu. Diğer sürücüleri de kurdum touchpad vs ama touchpad yine de çalışmıyor VGA sürücülerinden de kurdum ama Forza 5 de 95leri falan görüyor fanı Max'a alınca 85 vs oluyor. Fan otoda CS açınca çok ısındı kapandı. Acer'ı aradım Windows 10 Pro'da sürücüleri görmeyebiliyor 10 Home kurun dedi bu gerçek olabilir mi bana alakasız geldi. Sizce hangi Windows'u kurayım? Formatlamadan kurma şansım yok mu Windows'u veya driverları?

Acer Nitro 5 AN517-55 cihazıma Windows 10 Pro kurmuştum linkteki siteden. Wi-Fi sürücüsü bir türlü gözükmüyordu. Diğer sürücüleri de kurdum touchpad vs ama touchpad yine de çalışmıyor VGA sürücülerinden de kurdum ama Forza 5 de 95leri falan görüyor fanı Max'a alınca 85 vs oluyor. Fan otoda CS açınca çok ısındı kapandı. Acer'ı aradım Windows 10 Pro'da sürücüleri görmeyebiliyor 10 Home kurun dedi bu gerçek olabilir mi bana alakasız geldi. Sizce hangi Windows'u kurayım. Formatlamadan kurma şansım yok mu Windows'u veya driverları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'e geçip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de cihaz için Dinamik Platform ve Termal Çerçeve sürücüsü de kurun. Ekran kartı içinse Nvidia üzerinden kurabilirsiniz.

Windows 11'e geçip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dediğiniz videodan bakarak Windows 11'e geçiyorum şu anda çok sağ olun da bu sitede benim model için driverlarda birden fazla driver var üstte link vardı siz de incelerseniz anlarsınız mesela VGA için birden fazla sürücü var başka sürücüler için de birden fazla var hangilerini kurmam lazım BIOS'u da kurmam lazım mı bilginiz var mı youtubea baktım da bu konuyla ilgili bilgi bulamadım. Dinamik platform ve çerçeve sürücüsü için önerdiğiniz site veya link var mıdır?

Evet hocam. Nvidia üzerinden indirin.

Doğru yaptım sanırım hocam eksik yaptığım bir şey var mı sizce? Ayrıca sürücülerin bazılarını kurdum kurmadıklarımı nasıl görebilirim, chipset gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20220627_182131.jpg
    IMG_20220627_182131.jpg
    172,3 KB · Görüntüleme: 11
Benim attıklarımı kurduysanız zaten Chipset attım.

Geri
Yukarı