Acer Nitro 5 anlık ses kısılma problemi

mslmozlp

Centipat
Acer Nitro 5 AN515-43 model PC'de AMD Ryzen 5 3550H işlemciye sahibim. Video izlerken arka planda bir program çalışmaya başlayınca ya da Nitro Sense programından fanların hızını arttırınca ses kısılıyor derinden geliyor. Bu problemi nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 AN515-43 model PC'de AMD Ryzen 5 3550H işlemciye sahibim. Video izlerken arka planda bir program çalışmaya başlayınca ya da Nitro Sense programından fanların hızını arttırınca ses kısılıyor derinden geliyor. Bu problemi nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu sorun bende de var. Benim gözlemlediğim/tepit ettiğim kadarıyla bu sesin derinden gelmesi video izlerken, internetten video izlerken, müzik dinlerken oluyor. Nedenini veya çözümünü bulamadım ama bende de var. Çözüm bulan olursa çok iyi olur.

ben de 4600h lı olanı aldım. iki yakam bir araya gelmedi hala. amd radeon yüzünden oyundan çıkınca 5 sn sonra yarın saniyelik ekran karıncalanması olup gidiyor. restrt yapınca hoperlötden pıt sesi geliyor asla geçiremedim. sitsindeki çoğu driver komut dosyası şeklinde . yükleyemedim bile. her bilgisayarın açtığı harici hdd imin içini göremiyorum. başka hdd leri açıyor nedendir bilinmez. berbat bir yazılım desteği var. hatta destek yok. 1 ay oldu yaklaşık. iade etmenin yolunu arayacağım kısa zamanda. dünyanın parasını verdim sorunsuz kullanayım diye burnum şeyden çıkmadı afedersiniz. makinayı üretmekle olmuyor. yazılım daha önemli. o olmadan makinayı kullanamıyoruz çünkü.

Arkadaşlar ekran kartı değiştirirken oluyor bu problem. Bataryanızda problem olabilir bende de var. Lanet olsun bu bilgisayarı aldığım güne.
Isınma sorunu yaşayan var mı?
Bu sorun bende de var. Benim gözlemlediğim/tepit ettiğim kadarıyla bu sesin derinden gelmesi video izlerken, internetten video izlerken, müzik dinlerken oluyor. Nedenini veya çözümünü bulamadım ama bende de var. Çözüm bulan olursa çok iyi olur.
Bios güncelleme hatasından oluyor kardeşim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı