Acer Nitro 5 donuyor

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtıktan 10 saniye sonra donuyor hiçbir şey yapamıyorum. Önceki açtığım konuda bilgisayarı servise göndermemi söylemiştiniz. Bilgisayarı kaldırdım sabah götürmek üzere çıkmadan önce son bir kez açıp bakayım dedim ve bilgisayarın sorunu kendiliğinden çözüldüğünü gördüm. Bu halde götürseydim serviste bir şeyi yok deyip geri gönderir diye düşündüm) ve bilgisayarı 1 hafta daha kullandım (1 haftalık süreçte asla bu hatayla karşılaşmadım) ve aynı hata yeniden başıma gelmeye başladı. Windows bozuktur diye düşündüm komple format attım sonuç aynı. Driver'ları 2 3 kez kaldırıp yüklememe rağmen sorun hala çözülmedi cidden kafayı yiyeceğim. İşin garibi sabahları canavar gibi çalışırken hep akşamları başıma geliyor bu olay. Ve bilgisayar 2 3 gün sorunsuz çalışıyor ve sonra yine bu hata başıma geliyor ne yapacağımı bilmiyorum. Sorunun driver sorunu olduğunu düşünüyorum çünkü güvenli modda kullandığım zaman asla donma sorunu yaşamıyorum. Ne yapmalıyım?

Donanımlarım:
RTX 3050 95W.
Ryzen 5 6600H.
16 GB DDR5 4800MHz RAM.

@Recep Baltaş hocam siz de bakabilir misiniz acaba Acer Nitro'larda kronik sorun diye duydum doğru mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı