Acer Nitro 5 ekranı kaç Hz?

mustafa7878

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba uzun zamandır Gaming laptop arıyorum internetten almaya çok sıcak bakmıyorum bu yüzden yaşadığım yerdeki mağazaların internet sitelerine geziyorum indirim vs olursa diye. Aşağıya link bırakıyorum bu laptop bildiğimiz Acer 60 Hz'li olanlarda mı yoksa 144 ekran olanlardan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1613952053805.png

Son düzenleme:
Teknosa'da 144 Hz yazıyor fakat Acer 120 Hz olarak tanıtmış, gerçeği tabii ki de 120'dir diğer özelliklere de satıcılardan değil web siteden bakmakta fayda var. Ayrıca diğer şeylerini beğendiyseniz alabilirsiniz 120 ve 144 Hz arasındaki farkı fark etmenize imkan yok.

Teknosa alt üstü yolduğu paraya bakar yanlış bilgi.

Eğer 120 Hz ise tavsiye eder misiniz fiyatta çok ucuk gelmedi ama çok da anlamıyorum bu işlerden

Bilgiler yanlış kopyala yapıştır yapıldığı içinde tereddüt ettim aşağıda fotoraflı yazılarda da i7 10.nesil yazıyor

Eğer 120 Hz ise tavsiye eder misiniz fiyatta çok ucuk gelmedi ama çok da anlamıyorum bu işlerden.

Masaüstü olsa üç beş yorum yapardım ama laptoplarda fiyatlar farklı işliyor maalesef daha bilgili kişileri beklemenizi tavsiye ederim onlar da gündüz online sadece geceleri forum biraz ölü. Yine de benim fikrimi soruyorsanız pahalı diye düşünüyorum. Ekran kartı zaten neredeyse gününü doldurmuş bir kart. Bu kadar uçuk para yazıktır. En azından 9 bine tamamlayıp RTX 2060 almak daha mantıklı olur ama RTX 2060 sistemler 10 binden başlıyor. Belki sıfır veya birkaç hafta kullanılmış olmak kaydıyla GittiGidiyor veya sahibinden gibi sitelerden almak daha iyi olabilir. Fiyat gerçekten can sıkıcı. Ben olsam şunu almaya çalışırdım Acer Nitro 5, RTX2060 6GB,i5 9th,256Gb SSD+1TB, 16GB Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Aynı bilgisayarın i5 10300h olan modeli kaç Hz aldığım yer 60 dedi internette de siteden siteye değişiyor.

Link atabilir misiniz farklı bir model veya seri numarası varsa yanlış söyleriz görmeden söylemek pek mümkün değil.

Masaüstü olsa üç beş yorum yapardım ama laptoplarda fiyatlar farklı işliyor maalesef daha bilgili kişileri beklemenizi tavsiye ederim onlar da gündüz online sadece geceleri forum biraz ölü. Yine de benim fikrimi soruyorsanız pahalı diye düşünüyorum. Ekran kartı zaten neredeyse gününü doldurmuş bir kart. Bu kadar uçuk para yazıktır. En azından 9 bine tamamlayıp RTX 2060 almak daha mantıklı olur ama RTX 2060 sistemler 10 binden başlıyor. Belki sıfır veya birkaç hafta kullanılmış olmak kaydıyla GittiGidiyor veya sahibinden gibi sitelerden almak daha iyi olabilir. Fiyat gerçekten can sıkıcı. Ben olsam şunu almaya çalışırdım Acer Nitro 5, RTX2060 6GB,i5 9th,256Gb SSD+1TB, 16GB Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Link atabilir misiniz farklı bir model veya seri numarası varsa yanlış söyleriz görmeden söylemek pek mümkün değil.
Acer Nitro 5 an515-55

Masaüstü olsa üç beş yorum yapardım ama laptoplarda fiyatlar farklı işliyor maalesef daha bilgili kişileri beklemenizi tavsiye ederim onlar da gündüz Online sadece geceleri forum biraz ölü. Yine de benim fikrimi soruyorsanız pahalı diye düşünüyorum. Ekran kartı zaten neredeyse gününü doldurmuş bir kart. Bu kadar uçuk para yazıktır. En azından 9 bine tamamlayıp RTX 2060 almak daha mantıklı olur ama RTX 2060 sistemler 10 binden başlıyor. Belki sıfır veya birkaç hafta kullanılmış olmak kaydıyla GittiGidiyor veya sahibinden gibi sitelerden almak daha iyi olabilir. Fiyat gerçekten can sıkıcı. Ben olsam şunu almaya çalışırdım Acer Nitro 5, RTX2060 6GB,i5 9th,256Gb SSD+1TB, 16GB Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Tavsiyelerin için teşekkür ederim abi ekran 120 Hz ise beni uzun seneler götürür 60 mı değil mi tereddütte kaldığım için sormak istedim şimdiki laptopum 5.senesini doldurdu artık yenisi lazım bır kısmını peşin ben kendi biriktirdiğim paradan vereceğim diğer kısmını ailem karşılayacak bizim kredi kartına 12 taksit yapıyorlar peşin piyatına
Abi acer sitesinin linkini atma şansın varmı baktığın yerin

Bende 9300H GTX 1650 olan modeli var ekran üzerinde 120Hz yazıyor ve 120'de kullanıyorum. Modele göre değişkenlik gösterebilir, sanırım 60Hz ve 144Hz olanları da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı