Acer Nitro-5 FPS düşüşü

Thesyk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 13700F /ASUS RTX3060Tİ /MLD M700 1TB /GSKİLL 32 RAM
Meslek
CAD DESIGNER
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarım Acer Nitro-5, oyunlarda saçma bir şekilde FPS düşüşü yaşıyorum. Bilgisayarımın özellikleri AMD Ryzen 7 4800 ekran kartım 1650 Ti 16 GB RAM var. Son bir hafta da oldu FPS düşüşü. Neden olduğunu anlamadım. Mesela LoL oynarken bir anda fpssim 1 oluyor sonra geri düzeliyor. Virüs mü bulaştı acaba? Bilgisayarımda virüs taraması yaptıktan sonra bir şey bulamadım.

Görev yöneticim bu şekilde. Ben gerekesiz çalışan ya da farklı bir şey bulamadım.

Dosya Ekleri

• fps 2.PNG
    fps 2.PNG
    88,5 KB · Görüntüleme: 33
  • fps 3.PNG
    fps 3.PNG
    90,7 KB · Görüntüleme: 33
  • görev yöneticisi 1.PNG
    görev yöneticisi 1.PNG
    88,2 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarım Acer Nitro-5, oyunlarda saçma bir şekilde FPS düşüşü yaşıyorum. Bilgisayarımın özellikleri AMD Ryzen 7 4800 ekran kartım 1650 Ti 16 GB RAM var. Son bir hafta da oldu FPS düşüşü. Neden olduğunu anlamadım. Mesela LoL oynarken bir anda fpssim 1 oluyor sonra geri düzeliyor. Virüs mü bulaştı acaba? Bilgisayarımda virüs taraması yaptıktan sonra bir şey bulamadım.
Windows Defender ile yaptıysanız bulamazsınız farklı antivirüsler'de tarama yapın. Eğer bulamadıysanız hala öyleyse format atın.

Size önerim Windows 10 LTSC sürümünü kullanmanız bu sürüm banka gibi güvenlikli yerler için kullanıyorlar diğer arkadaşlar da bana katılıcaklardır umarım.
İşletim sistemini mi değiştirmem gerek?
AntiVirüs hakkında çok bilgim yok fakat ben Bitdefender kullanıyorum memmunum.
Teşekkür ederim yükleyip geri dönüş yapacağım.

Geri
Yukarı