Acer Nitro 5 i7 7700HQ laptop ne kadar eder?

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Sıfırdan tek farkı kutusundan çıkmış olması, 6000TL civarına almıştım 5.200 civarına satmayı düşünüyorum. Ürünün özellikleri ise şöyle:
  1. i7 7700HQ
  2. 1050 TI
  3. 16 GB RAM
  4. 1 TB HDD 120 GB SSD
  5. Windows 10 Pro
Sizce fiyat nasıl satılır mı ? Ayrıca satma sebebim ise:
  1. Kasa toplamak istiyorum
  2. Pek seyahat eden biri değilim.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan tek farkı kutusundan çıkmış olması, 6000TL civarına almıştım 5.200 civarına satmayı düşünüyorum. Ürünün özellikleri ise şöyle:
  1. i7 7700HQ
  2. 1050 TI
  3. 16 GB RAM
  4. 1 TB HDD 120 GB SSD
  5. Windows 10 Pro
Sizce fiyat nasıl satılır mı ? Ayrıca satma sebebim ise:
  1. Kasa toplamak istiyorum
  2. Pek seyahat eden biri değilim.
Teşekkür ederim.
Elindeki laptoba eşdeğerde sıfır bir ürün Hepsiburada.com adresinde 6000 TL civarında. Eğer garantisi varsa elindeki ürünün 5000-5500 TL bandında satılabilir.

Tam bir sene önce şuan kullandığım ASUS FX502VE'yi aldığımda Acer Nitro 5 ve Lenovo Y520 arasında kalmıştım. O zamanlar 4.500 TL'ydi almadık tabii, şimdi görünce yine içime bir keder düştü..

3-4 gün önceki indirimden 5100 TL'den HB'de satıldı. O fiyata vermen çok zor hocam anca piyasayı bilmeyen biri o fiyata alır.
Hâlâ satışta fakat hepsiburada'da satılan 8 GB RAM ve HDD'si yok.
Konuyu açan arkadaş alırken Windowslu mu aldı yoksa kendisi mi lisansladı bilmiyorum fakat eğer aldığı Windowslu ise şuan hepsiburada da satılan Linux işletim sistemine sahip.

Tam bir sene önce şuan kullandığım ASUS FX502VE'yi aldığımda Acer Nitro 5 ve Lenovo Y520 arasında kalmıştım. O zamanlar 4.500 TL'ydi almadık tabii, şimdi görünce yine içime bir keder düştü..

Hâlâ satışta fakat hepsiburada'da satılan 8 GB RAM ve HDD'si yok.
Konuyu açan arkadaş alırken Windowslu mu aldı yoksa kendisi mi lisansladı bilmiyorum fakat eğer aldığı Windowslu ise şuan hepsiburada da satılan Linux işletim sistemine sahip.
Ben kendim OEM ile lisansladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı