Çözüldü Acer Nitro 5 i7 RTX 3060 Gaming laptop açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oGShan1905

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Acer Nitro 5 i7 RTX 3060 laptopum bugün elime ulaştı fakat bilgisayar ne normal bataryada açılıyor ne de şarj cihazını bağladığımda açılıyor. Şarj cihazını taktığımda şarj ışığı bile yanmıyor sebebi nedir bilen var mı? Daha 1 günlük ürün hiç açamadım FreeDOS satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, Acer Nitro 5 i7 RTX 3060 laptopum bugün elime ulaştı fakat bilgisayar ne normal bataryada açılıyor ne de şarj cihazını bağladığımda açılıyor. Şarj cihazını taktığımda şarj ışığı bile yanmıyor sebebi nedir bilen var mı? Daha 1 günlük ürün hiç açamadım FreeDOS satın aldım.

Hocam ilk aldığımda aynısını bana da olmuştu şarj aletinin ucuna biraz bastırın tık diye ses gelecek girince.
İlk açılışta şarja takmadan açılmıyo nitro 5'ler, şarj ucunu biraz sert bastırmak gerekiyo arkadaşların bahsettiği gibi, ilk açılışta ben de o yüzden sıkıntı yaşamıştım

Eyvallah kardeşim sağ ol oldu açıldı biraz sert basmamız gerekiyormuş.

Bunu deyince inanmayan arkadaşlar oluyor hep saçmalama diye ama dediğim işe yarıyınca doğru olunca o yüz ifadeleri paha biçilemez oluyor.

Bunu deyince inanmayan arkadaşlar oluyor hep saçmalama diye ama dediğim işe yarıyınca doğru olunca o yüz ifadeleri paha biçilemez oluyor.
kullanım kılavuzunda yazıyormuş ama ben paketini açmadım ne olur ne olmaz iade ederim diye şimdi gönül rahatlığı ile açtım çok teşekkürler arkadaşlar

Bende belki bu üründen alacaktım. Ne oldu sorunu çözebildinizmi? Laptop hakkında biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum. Neden açılmamış?

Bende belki bu üründen alacaktım. Ne oldu sorunu çözebildiniz mi? Laptop hakkında biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum. Neden açılmamış?

Acer Nitro'larda böyle bir şey var şarj kablosunun ucuna bastırarak bilgisayara takman lazım ve çıt diye bir ses gelmesi lazım. Galiba sadece Acer Nitro'larda var. Bunun sebebi bildiğim kadarıyla şarj kablosunun bilgisayara giren kısmı diğer laptoplardan farklı olması.

Dosya Ekleri

• IMG_20210519_084928.jpg
    IMG_20210519_084928.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı