Acer Nitro 5 içi açılırsa garanti bozulur mu?

Kardeş bozulur demek yerine onu Acer'i arayıp onlara sorun demek zor mu? Neden duyduğunuz her bilgiyi kullanmak istiyorsunuz? Belki Acer'de bozulmuyor HP gibi?

8 GB'dı 16 GB yaptım?
Arkadaşım git işine. Bende vardı aynı laptoptan vidaların üstünde boya var işte. Ha yeni üretimlerde kalkmışsa ki sanmıyorum, bilmiyorum.

Bana yazmana ne gerek var? Millete atıp tutuyorsun burada. Neymiş HP de yokmuş Acer da da yok muş. Tabii efendim en iyi siz bilirsiniz. Yola devam.

Yok muş demedim okumayı bile beceremiyorsunuz, çünkü beyniniz neye çalışıyorsa onu yazıp konuşuyorsunuz. Acer'e sorsun diyorum onlar daha iyi bilir diyorum veya, garanti dışı kalır değil açıklayıcı yazın diyorum. AAA forum iyice forumluktan çıktı gelen gecen yazıyor. İnsanlar bilgimi alacak bu forumdan yoksa boş yorumlar mı!

Yok muş demedim okumayı bile beceremiyorsunuz çünkü beyniniz neye çalışıyorsa onu yazıp konuşuyorsunuz. Acer'e sorsun diyorum onlar daha iyi bilir diyorum veya garanti dışı kalır değil açıklayıcı yazın diyorum. AAA forum iyice forumluktan çıktı gelen gecen yazıyor. İnsanlar bilgimi alacak bu forumdan yoksa boş yorumlar mı!
Kardeş bırak git o zaman forumu. Acer ı aramasına gerek yok işte yaşamış tecrübe etmiş insanlar var burada. "HP koymamıştı belki Acer'de koymamıştır." senin sözün. Neyse sen laf anlamazsın, kendi bildiğini okursun hep sen doğrusun kardeş devam böyle. Tartışma ortamı yaratıp forumu kötülemek hangi seviye çözemedim. Nereliydin kardeş sen?

Kardeş bırak git o zaman forumu. Acer'ı aramasına gerek yok işte yaşamış tecrübe etmiş insanlar var burada. "HP koymamıştı belki Acer'de koymamıştır." senin sözün. Neyse sen laf anlamazsın, kendi bildiğini okursun hep sen doğrusun kardeş devam böyle. Tartışma ortamı yaratıp forumu kötülemek hangi seviye çözemedim. Nereliydin kardeş sen?

O zaman açıklayıcı yaz tecrübeni (garanti dışı kalır yazıp kaçma) anlata bildin mi? Yaşadığını yaz.

Oku da gel birader.
Adamları savunuyorsun bana anlata bildi mi? Bende yukarda yazıyorum o zaman açıklayıcı yaz diye sende oku o zaman yada milleti savunma kendini savun. Ben a33 kullanıyorum memnunum diyorum adam a33 kronik sorunlu deyip beni yalancı çıkarıyor ve bu yazılarda aynı kafada. Daha yazmayacağım anlayacağınız yok anlasanız zaten kelime yazacağınıza beyninizi kullanırdınız. Ayrıca bu yorumlar benim için spam atıcam diye atılmış yorumlar. Çünkü bir açıklayıcısı yok. (Garantiden çıkar)? Açıkla o zaman bana bu kelimeyi biliyorsan ben bunu diyorum. Sen bunu anlasan zaten bana yazmazdın :)

Adamları savunuyorsun bana anlata bildi mi? Bende yukarda yazıyorum o zaman açıklayıcı yaz diye sende oku o zaman yada milleti savunma kendini savun. Ben a33 kullanıyorum memnunum diyorum adam a33 kronik sorunlu deyip beni yalancı çıkarıyor ve bu yazılarda aynı kafada. Daha yazmayacağım anlayacağınız yok anlasanız zaten kelime yazacağınıza beyninizi kullanırdınız. Ayrıca bu yorumlar benim için spam atıcam diye atılmış yorumlar. Çünkü bir açıklayıcısı yok. (Garantiden çıkar)? Açıkla o zaman bana bu kelimeyi biliyorsan ben bunu diyorum. Sen bunu anlasan zaten bana yazmazdın :)
Tamam kardeş. Sen haklısın.👍👍👍

Geri
Yukarı