Acer Nitro 5 içi açılırsa garanti bozulur mu?

Gerçekten bilen biri varsa aydınlatabilir mi? Ben dayanamayıp fanını temizleyip termal macun değiştirmiştim. Sonrasında geçen günlerde yine altını açıp RAM yükseltmesi yaptım. Bunlar bozuyor mu garantiyi?

Gerçekten bilen biri varsa aydınlatabilir mi? Ben dayanamayıp fanını temizleyip termal macun değiştirmiştim. Sonrasında geçen günlerde yine altını açıp RAM yükseltmesi yaptım. Bunlar bozuyor mu garantiyi?

Servisi arayıp sormak en iyisi. Bazı markalar izin verirken her modelinde bazıları her modelinde izin vermiyor. Yani takamazsın her Laptopa garanti bozulur diye bir şey yok ben taktım taktıktan sonrada garantiye yolladım. O yüzden markayı arayıp sormak daha sağlıklı.

Son düzenleme:
Servisi arayıp sormak en iyisi. Bazı markalar izin verirken her modelinde bazıları her modelinde izin vermiyor. Yani takamazsın her Laptopa garanti bozulur diye bir şey yok ben taktım taktıktan sonrada garantiye yolladım. O yüzden markayı arayıp sormak daha sağlıklı.
Kesin bir şey demek istemem ama bence izin veriyorlar. Çünkü izin vermeseler o kadar boş M.2, Sata ve RAM soketi koymazlardı. Yine de arayıp sormak lazım.

HP de bozmuyor olabilir ama Acer da bozuyor. Çok gereksiz yorumlar yapmışsın.
Kardeşim bazı modellerinde bozuyor bazı modellerinde bozmuyor. O yüzden arayıp sormasını istedim. Bunun neresini gereksiz buluyorsunuz sizin gibi direk bilmeden bozuyor mu deseydim ?

Geri
Yukarı