Acer Nitro 5 için yetkili servis bakım yapar mı?

Arif.Işık

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
4 Ay önce Hepsiburada sitesinden Acer Nitro 5 laptop aldım.
Laptopun bakımı için (Termal macun yenileme ) vs. gibi durumlar için laptopu Acer bayisine gönderebilir miyim?
Göndersem bile ücretsiz bir şekilde hizmet verirler mi yoksa ücret karşılığında mı bakımını yaparlar?
Garantisi faturası vs. her şeyi var.
Teşekkürler.

Merhabalar.
Laptopun bakımı için (termal macun yenileme ) vs. gibi durumlar için laptopu Acer bayisine gönderebilir miyim?
Göndersem bile ücretsiz bir şekilde hizmet verirler mi yoksa ücret karşılığında mı bakımını yaparlar?
Teşekkürler.

Firmaya göre değişir bu konu. Acer destek ekibini arayarak bilgi öğrenmelisiniz. Acer desteğin telefon numarasına ulaşabileceğiniz linki aşağıya bıraktım.

Firmaya göre değişir bu konu. Acer destek ekibini arayarak bilgi öğrenmelisiniz. Acer desteğin telefon numarasına ulaşabileceğiniz linki aşağıya bıraktım.
Sanırsam bakımı ücretsiz yapıyor Acer, emin değilim. Bir destekle konuşun, ona göre hareket edin.
teşekkür ederim

Merhabalar.
Laptopun bakımı için (Termal macun yenileme ) vs. gibi durumlar için laptopu Acer bayisine gönderebilir miyim?
Teşekkürler.
Ben 2 kere yolladım 1. sinde SSD taktırdım 2. sinde fan temizliği ve termal macun sürümü ücretsiz yaptılar garanti varsa para almıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı