Acer Nitro 5 laptop garanti ile ücret talep edilir mi?

Yunuss 1

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar, Acer Nitro 5 laptop aldım fakat 9. ayda fanlarda bir cozurtu sesi aşırı ısınma olayı başladı. Ben de garantisi var diye servise yolladım. Bu servisten ücret alınır mı? Acer'in kendi sitesine baktığımda alınır falan yazıyordu fakat ürünüm garantili. Nasıl alacaklar? Kafam çok karıştı. 2 yıllık garantili ve gönderdim. Umarım fiyatlandırma yapmazlar.

Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, Acer Nitro 5 laptop aldım fakat 9. ayda fanlarda bir cozurtu sesi aşırı ısınma olayı başladı. Ben de garantisi var diye servise yolladım. Bu servisten ücret alınır mı? Acer'in kendi sitesine baktığımda alınır falan yazıyordu fakat ürünüm garantili. Nasıl alacaklar? Kafam çok karıştı. 2 yıllık garantili ve gönderdim. Umarım fiyatlandırma yapmazlar.

Hocam fan sorunu yaşayan 3-4 kişi daha görmüştüm nitro serisinde. Ücretsiz şekilde yapıp yolluyorlardı. Anakart yanarsa vb. kullanıcı hatasından dolayı olan şeylerde ücret alınıyor.

Fanlardaki cızırtı tüm Acer Nitro serisinde var diye biliyorum.

Kullanıcı hatası bulunursa ücret alabilirler. Ama sorun sizden kaynaklı değil gibi duruyor sorun olmaz diye düşünüyorum.

Teşekkürler umarım bir sorun çıkmaz.
Herhangi bir program ile fan ayarlarını kurcaladın mı? Veya dışarıdan bir şey falan yaptın mı?
Hayır Acer'in Nitro Sense adında kendi uygulaması var zaten N tuşuna basınca çalışan fan hızı ayarlıyor fanın modlarını ayarlamaya filan yarıyor. Yani oyunlara filan geçerken fan modunu oyuna alıyordum sadece bu. Ve herhangi bir şekilde pcye ne elimle ne programla zarar vermedim ki zaten önceki konulara bakınca fan sorununun kronik olma ihtimali kafama giriyor.
Hocam fan sorunu yaşayan 3-4 kişi daha görmüştüm Nitro serisinde. Ücretsiz şekilde yapıp yolluyorlardı. Anakart yanarsa vb. kullanıcı hatasından dolayı olan şeylerde ücret alınıyor.

Teşekkürler umarım ücretsiz bir şekilde hallolur işim.
Fanlardaki cızırtı tüm Acer Nitro serisinde var diye biliyorum.

Ah evet bayağı araştırınca gördüm fakat olan oldu 😔 teşekkürler yanıtın için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı