Acer Nitro 5 laptop ısınıyor

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 7 ay önce aldım. Acer Nitro 5 laptop, 8 GB RAM, RX560 X 4 GB ekran kartı, AMD Ryzen 5 3550H işlemci, 1TB HDD, 128 GB SSD. Fişe takılı iken acayip ısınıyor. LoL'de maç boyunca 90 dereceden düşmüyor (CPU) ve sürekli FPS düşmesi yaşıyorum. 7-8 saniyeliğine 2 FPS'lere iniyor. Ben bilgisayarlardan pek anlamam. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum nitro sense uygulaması var onu indirip turbo moda almalısın fanları cool bostu da açmalısın. Acer nitro serisi nitro sense uygulaması tarafından kontrol edilir. Acerin sitesine girip indir kur oyuna girmeden önce turbo moda al. Turbo mod da 15 derece düşüş yaşarsın .

Dostum nitro sense uygulaması var onu indirip turbo moda almalısın fanları cool bostu da açmalısın. Acer nitro serisi nitro sense uygulaması tarafından kontrol edilir. Acerin sitesine girip indir kur oyuna girmeden önce turbo moda al. Turbo mod da 15 derece düşüş yaşarsın .
Söylemeyi unutmuşum. Nitro Sense uygulamasından yapıyorum zaten onu. Fanları maks.'a alıyorum cool boostu açıyorum ve acer true harmony'den oyun FPS moduna alıyorum. Yine de saolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı