Çözüldü Acer Nitro 5 laptopta 4 bölgeli aydınlatma var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Btnefe

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce MediaMarkt'tan Acer Nitro 5 satın aldım. MediaMarkt'ta 4 bölgeli aydınlatma yazıyordu ama aldığımda Nitro sense uygulamasında sağ üstte klavye işareti yok...
Forumda başka biride buna benzer bir konu acmıstı ve cevap olarak ise RTX'ya da 1660 olmayan modellerde yok demişler...
Bende RTX 3050'li modeli var ama bende de yok Acer'in kendi sitesinden driverları indirmeye girdim modelini yazınca fotoğrafında da RGB klavye gözüküyor.
Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Aynı olayı ben de yaşıyorum AN515-44 modelinde Acer'in sitesinde RGB'li klavye gözüküyor ancak ben de kırmızı olanı var. Laptop tam modeli nedir acaba?
Hocam aynı model bende de var. Zaten kırmızı klavye sadece. Acer'ın sitesindeki resme aldanmayın.
Yaklaşık 1 hafta önce MediaMarkt'tan Acer Nitro 5 satın aldım. MediaMarkt'ta 4 bölgeli aydınlatma yazıyordu ama aldığımda Nitro sense uygulamasında sağ üstte klavye işareti yok...
Forumda başka biride buna benzer bir konu acmıstı ve cevap olarak ise RTX'ya da 1660 olmayan modellerde yok demişler...
Bende RTX 3050'li modeli var ama bende de yok Acer'in kendi sitesinden driverları indirmeye girdim modelini yazınca fotoğrafında da RGB klavye gözüküyor.
Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Hocam dediğim gibi oradaki resme aldanmayın. Ama MediaMarkt'ta neye göre 4 bölgeli aydınlatma yazmışlar bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı