Acer Nitro 5 laptopun ekranı kapanıyor

Barutus

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 9 gün önce Vatan Bilgisayar'dan bu arkadaşı [Acer Nitro 5] aldım. Her şey çok güzel çalışıyor fakat şöyle bir problem var. Bilgisayarı 10-15 dakika boş bıraktığımda ekran kapanıyor, tekrardan açtığımda ise ekran o kadar düşük parlaklıkta çalışıyor ki ekranı görmek mümkün değil. Nedendir acaba yardımcı olur musunuz? Yazılımsal bir problem olabilir mi aksi taktirde ürün değişimi talep edeceğim.

Benzer sorun bende vardı. Uyku modunda çıktığında ekran soluk oluyordu dediğin gibi fakat senin ki çok farklı şekilde çok daha fazla anladığım kadarıyla.

Benzer sorun bende vardı. Uyku modunda çıktığında ekran soluk oluyordu dediğin gibi fakat senin ki çok farklı şekilde çok daha fazla anladığım kadarıyla.
Hocam aynen dediğiniz gibi çok fazla.Yolladığım resimde masasüstündeyim,aşağıda metin belgeleri var dikkatli bakarsanız.

Dosya Ekleri

• 8D907978-3939-4D3F-8588-C620C920ADBC.jpeg
    8D907978-3939-4D3F-8588-C620C920ADBC.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 51
Aynı sorun bende de vardı. İade etmek zorunda kaldım vatana. İndirimdeyken almıştım bir de yazık oldu.
Hocam herhalde ben de ürün değişimi talep edicem.İade etmek istemiyorum çünkü donanımsal olarak her şey çok güzel çalışıyor.Böyle bi' laptop bu özelliklerde bu fiyata bulamam.

Geri
Yukarı