Acer Nitro 5 nasıldır?

Bütçe
10800

Xborax

Centipat
Acer Nitro 5 ekledim ve Hz, RAM, işlemci ve ekran kartı ile en iyi ürün kaldı. 10.000TL bütçe ile. Fakat soğutma sistemi konusunda hala tedirginliğim mevcut. Alev alıyor diyen var. Sizce alınır mı? Yoksa daha iyileri var mıdır 10.800TL'ye? Soğutması konusunda tedirginliklerim var. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 AN515-55 10300H 1660 Ti 120Hz modelini aldık kuzene, gayet memnun kendisi. Oyun oynarken 85 dereceleri görmeniz olağan lakin elinizi terletecek kadar sıcaklık hissettirmez. Fanlar çok sesli çalışıyor Turbo mod açıkken. Oyun oynarken kulaklık kullanıyorsanız o da çok sorun teşkil edecek bir şey değil.

Acer Nitro 5 ekledim ve Hz, RAM, işlemci ve ekran kartı ile en iyi ürün kaldı. 10.000TL bütçe ile. Fakat soğutma sistemi konusunda hala tedirginliğim mevcut. Alev alıyor diyen var. Sizce alınır mı? Yoksa daha iyileri var mıdır 10.800TL'ye? Soğutması konusunda tedirginliklerim var. Düşüncelerinizi bekliyorum.
2019 modellerinde tasarım hataları olduğu için ısınma sorunu olabilir. 2020 modellerinde bu sorun çözüldü diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı