Acer Nitro 5 nasıldır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5, bayağı süredir medet umup alamadığım şu sıralar beni şüphelendiren laptop. Aranızda kullanan varsa veya hakkında fikir sahibi olan yorumlayabilirse gerçekten çok iyi olur. Bana kalırsa GTX1650 güzel beni idare eder fakat 8 GB RAM biraz az gibi yükseltebilirim diye düşünüyorum alan konusunda da bir sıkıntım olacağını düşünmüyorum çok oyun oynamıyorum R6, GTA, RDR takılıyorum genelde. Ha bir de ısınma ile ilgili olarak 80 - 88 derece arası gidip geliyor incelemelerden gördüğüm kadarıyla bu normal midir? Sizin düşünceleriniz neler?

Bir laptop için normal.

Acer Nitro diyorsun da hangi modelini diyorsun ve bütçen ne?
Acer Nitro 5 AN515-43 GTX1650 modeli. Bütçem 7K max.
Laptoplar için anormal değerler değil.

Termal macun değiştirebilir ama.
Sıfır hali öyle.
Hocam 88 derece normal değil alırken inceleme videolarına da bakın sıcaklıklar bileşen ömründe önemli bir etken.

Doğru hocam da birkaç yerde Gaming laptoplar için normal olduğunu duydum.

Sanırım bu:

Üzülerek söylesem de biraz daha ödeyebiliyorsan Monster düşünülebilir:

Birçok açıdan sorun çıkartabiliyor olsalar da söylediğin oyunları çok daha rahat oynarsın. Yok ben Monster istemiyorum dersen Acer alabilirsin, zaten bu ikisi dışında düzgün seçenek yok.

Birçok açıdan sorun çıkartabiliyor olsalar da söylediğin oyunları çok daha rahat oynarsın. Yok ben Monster istemiyorum dersen Acer alabilirsin, zaten bu ikisi dışında düzgün seçenek yok.

Aslında ben Monster kullanıyorum çoğu yönden iyi soğutması iyi, tek sevmediğim yanı fan profilleri.

Geri
Yukarı