Acer Nitro 5 nasıldır?

İnternette videoları izlediğim kadarı ile nitro serilerinde ve predator helios serilerinde çoğu oyunda sıcaklık değerleri 85-92 derece aralığında geziyor bu çok fazla değil mi ve uzun vadede sıkıntı çıkartmaz mı?

İnternette videoları izlediğim kadarı ile nitro serilerinde ve predator helios serilerinde çoğu oyunda sıcaklık değerleri 85-92 derece aralığında geziyor bu çok fazla değil mi ve uzun vadede sıkıntı çıkartmaz mı?
Acer nitro 5 serisinin sogutmasina kötü diyen pek görmedim Intel zaten yüksek derecelerde çalışan bir işlemci aynı zamanda bu model,mod gibi şeylerle de farklilik gösterebilir

İnternette videoları izlediğim kadarı ile Nitro serilerinde ve Predator Helios serilerinde çoğu oyunda sıcaklık değerleri 85-92 derece aralığında geziyor bu çok fazla değil mi ve uzun vadede sıkıntı çıkartmaz mı?

Hocam pahalı bilgisayarlara takılan i7 10750H gibi işlemciler tabiri caizse sobadır. Bu işlemciler 95-100 bandında bile çalışabilir. Fakat bunu güç modu ile veya undervolt yaparak düşürebiliriz. Mesela benim laptop yüksek performans modunda 85-94 derecelere kadar çıkıyor. Ama ben güç tasarrufu modunda kullanıyorum 80'i geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı