Çözüldü Acer Nitro 5 oyunda dondu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaday Tegin

Hectopat
Yer
Ötüken
Daha fazla  
Arkadaşlar hiçbir sıkıntı yoktu. Dün kingdom come oynuyordum Steam'den oyunda bir hata vardı kapatıp bir daha açayım dedim oyunu. Hemen açtığım için senkronize edilemedi cart curt diye hata verdi Steam ben de devam et dedim. Sonra birden oyun açılırken NVIDIA'nın oyun esnasında ekran kaydı falan almaya yarayan yazılımının arayüzü sürekli git gel yapmaya başladı. Sonra da birden dondu ekran. Ne fare ne de klavye ile müdahale edebiliyorum. Bilgisayarın şarjının bitip kapanmasını bekledim belki öyle düzelir diye. Düzelmedi. Öyle giriş ekranında kaldım ekran dondu derken saat ilerlemeye devam ediyor. Wi-Fi bağlandı işareti çıkıyor. Yani ekran aslında çalışmaya devam ediyor ama ben müdahale edemiyorum. Ne fare imleci gözüküyor ne de klavye ile yaptıklarıma yanıt veriyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kapatma tuşuna basılı tutun.
Edit: Sanırım yanlış anladım sorun bilgisayarı yeniden başlatmanıza rağmen hala devam ediyor mu?
Kapatma tuşuna basılı tutun.
Edit: Sanırım yanlış anladım sorun bilgisayarı yeniden başlatmanıza rağmen hala devam ediyor mu?
Hocam Allah ne muradınız varsa versin. Allah tuttuğunuzu altın etsin. İki dünyada da darlık göstermesin. Masaüstünde olsam bu işe yaramazdı çünkü bende kapatma tuşuna basılı tutunca nasıl kapatmak istediğimi soran bir pencere geliyor. Ama başlangıç ekranında işe yaradı. Doğru anlamışsınız hocam zaten yeniden başlatamıyordum. Yeniden başlatsam düzeleceğini biliyorum ama yapamadım ekran öyle kalınca. Allah razı olsun tekrardan.

Geri
Yukarı