Acer Nitro 5 RAM yükseltme için garantiye gönderilir mi?

ahmet412

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer Nitro 5 AN515-54 model bir laptop kullanıyorum. Fakat cihazın RAM'i 8 GB şimdi ben buna sanırım kendim eklersem cihaz garanti dışı kalıyorrmuş. Garanti dışı kalmasını istemiyorum servise göndersem kaç liraya mal olur? Daha önce gönderen var mı? Ayrıca uzun sürer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam götürdünüz mü? Ben de götüreceğim ama bizzat yerine gideceğim. Direkt yapıp veriyorlar mı yoksa birkaç gün sonra gel falan mı diyorlar?
ram alıp gitmiştim ''ya benim işim 2 dakika sürer sürmez bunun için beni sıraya almanıza gerek var mı hemen halledemez misiniz'' gibisinden konusmustum girişteki arkadaşla, 15dakika içince halledip verdiler.

Kardeşim hangi RAM aldın Acer Nitro 5 AN515-44 için RAM önerir misin?
RAM alıp gitmiştim "ya benim işim 2 dakika sürer sürmez bunun için beni sıraya almanıza gerek var mı hemen halledemez misiniz" gibisinden konusmustum girişteki arkadaşla, 15dakika içince halledip verdiler.

Hangi servise gittin detaylı olarak anlatır mısın?
Bir tane var zaten. Ümraniye tarafında durağın ismini hatırlamıyorum ama 5dakika kadar aşağı yürüyünce orda iş merkezinin önünde sol taraf Acer'in servisi. adresi de şu :
Altinsehir Mah., Alemdag Cad., No: 704/1-B, Giris Kat, Umraniye - Istanbul

RAM'i onlar temin edip takıyormuş galiba bizden sadece kargo ücretini istiyorlarmış. Bir arkadaş öyle yazmıştı konuların birinde doğru mudur acaba?

RAM'i onlar temin edip takıyormuş galiba bizden sadece kargo ücretini istiyorlarmış. Bir arkadaş öyle yazmıştı konuların birinde doğru mudur acaba?
Ram ücreti almadan ekleme yapacaklarını sanmıyorum. Servise göndermeden de fiyat çıkarmıyorlar sanırım, bence ucuz bir şekilde kendin temin edip onunle birlikte servise göndermek daha mantıklı. Ayrıca kaç kez cihazımı servise gönderdim 1 kere bile kargo ücreti talep etmediler.

Geri
Yukarı