Acer Nitro 5 RAM yükseltmesi için garantiyi devre dışı bırakmaya değer mi?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Acer Nitro 5 AN-515-45 laptop kullanıyorum. Bilgisayar da 8 GB DDR4 3200 MHz RAM var. Tek kanal olduğu için oyunlar da FPS kısıtlı. 8 GB daha ekleyeceğim. Fakat RAM yükseltmesi için alt kapağı kaldırınca garantisi devre dışı kalıyor. Babama anlattım. Bunun için mi uğraşacağız icat çıkarma başıma dedi. Ancak kendim takabilirim. Bunun için garantiyi devre dışı bırakmaya değer mi?

Acer Nitro 5 AN-515-45 laptop kullanıyorum. Bilgisayar da 8 GB DDR4 3200 MHz RAM var. Tek kanal olduğu için oyunlar da FPS kısıtlı. 8 GB daha ekleyeceğim. Fakat RAM yükseltmesi için alt kapağı kaldırınca garantisi devre dışı kalıyor. Babama anlattım. Bunun için mi uğraşacağız icat çıkarma başıma dedi. Ancak kendim takabilirim. Bunun için garantiyi devre dışı bırakmaya değer mi?

Degmez hocam yapmayin teknik servise yollayin orada yaparsaniz.

Değmez garantiye yollayin bence, cihazın başına bir şey gelse babanizla uğraşmak zorunda kalırsınız öyle diyen birisiyse.

Değmez garantiye yollayin bence, cihazın başına bir şey gelse babanizla uğraşmak zorunda kalırsınız öyle diyen birisiyse.

Yarın laptop bozulursa babanızdan çok çekersiniz, ortada kalırsınız.

Neden durduk yere bozulsun ki? 6 gündür kullanıyorum. Gram hata görmedim.

Yarın laptop bozulursa babanızdan çok çekersiniz, ortada kalırsınız.

Ayrıca internetten Acer teknik servisi incelediğimde bir sürü şikayet ile karşılaştım.

Son düzenleme:
Ben de aynı konuyu düşünüyorum birkaç gündür, cihazı gönderip çizik içinde alma ihtimali de var sonuçta. Ama önümüzdeki hafta cihaza su dökülmeyeceğinin veya teknik bir arıza olmayacağının da bir garantisi yok açıkçası.

Neden durduk yere bozulsun ki? 6 gündür kullanıyorum. Gram hata görmedim.

Ayrıca internetten Acer teknik servisi incelediğimde bir sürü şikayet ile karşılaştım.

Durduk yere bozulmaz tabii ki de, fakat yanlışlıkla bir hata yaparsınız düşer vb yazık olur insanlık hali.

Dosya Ekleri

• IMG_20220624_225824.jpg
    IMG_20220624_225824.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı